Poniedziałek, 20 maja 2024. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Malborski Oddział Szlachetnej Paczki dziękuje za pomoc!

2021-12-16 09:35:26 (ost. akt: 2021-12-16 09:40:22)

Weekend Cudów za nami. Szlachetne Paczki przygotowane i dostarczone do potrzebujących rodzin. Po raz kolejny, dzięki szczodrości i wielkiemu sercu darczyńców wiele polskich rodzin może cieszyć się ze Świąt Bożego Narodzenia i paczek, które sprawiły im ogromną radość i z pewnością w znacznym stopniu ułatwią im życie. Organizatorzy z malborskiego oddziału akcji dziękują wszystkim osobom i instytucjom za wsparcie i za pomoc okazaną najbardziej potrzebującym.

Szesnastu Aniołków, którzy w pocie czoła pracowali na uśmiech, szczęście i radość rodzin ma swoje imiona i nazwiska. Są to (wkolejności alfabetycznej): Beata Adamek, Karolina Bakalarz, Łukasz Bocheński, Sebastian Boniewicz , Oliwia Borowiak, Marek Charzewski , Justyna Dolega, Ewa Dorszewska, Michał Gorczyński, Magdalena Król , Weronika Owczarek, Agnieszka Owsianka, Aleksandra Piotrowska, Weronika Polowska , Aleksandra Sztymelska, Dalia Wieczorek.

- Dziękujemy Urzędowi Miasta Malborka, w szczególności Panu Burmistrzowi i Pani Sylwii Staroście-Romańczuk. Dziękujemy Pani Katarzynie Fabiańskiej, Panu Piesikowi oraz Radio Malbork 90,4 FM! Portal na Plus, Malbork NaszeMiasto.pl . Dzięki Panu Pawłowi Guzow - dyrektorowi SP9, gdzie mieliśmy zapewniony magazyn. Dziękujemy! Za udostępnienie busów dziękujemy firmie Golden, R&G Bal-Met oraz MCW. Ukłony dla naszych kierowców - Marka Piotrowskiego, Radosława Król, Sebastiana Boniewicza oraz Michała Gorczyńskiego. MCW dziękujemy również za udostępnienie swojej sali na nasze comiesięczne spotkania. Firma Kram na czele z Panem Kurapiewiczem podarowała nam naczynia jednorazowe. Dziękujemy firmie Barometr za podarowanie nam materiałów na kartki świąteczne, które trafiły do Darczyńców. Za catering dziękujemy Restauracji Malaga, Barowi Bis, Pizzerii Rotatoria, Pizzerii Papas, Pizzerii Fortuna, SP nr 3. Dziękujemy również pomocnikom na magazynie: Grzegorzowi Dybowskiemu, Magdalenie Noworackiej, Oliwii Adamek, Zuzannie Bakalarz, Wojciechowi Daszkiewiczowi i Oskarowi Brandt. Za piękny i przepyszny tort dziękujemy Wypiekom Magdy. Dziękujemy również Panu z Kościeleczek za podarowanie nam choinki. Polecamy zakup choinek w Kościeleczkach. Dziękujemy składowi węgla RAMS za sprawne dostarczanie węgla Rodzinom. Szczególne ukłony dla Rusz się z Beti za pomoc w zorganizowaniu paczki wraz z naszym rejonem. Dziękujemy po stokroć Państwu Łazińskim – dziękują organizatorzy.

informacja - Kamil Woliński, lider Szlachetnej Paczki regionu Malbork