Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Malborski camping doceniony przez Polską Federację Campingu i Caravaningu

2021-11-24 12:53:13 (ost. akt: 2021-11-24 12:56:51)

Informujemy, że camping nr 197 „Nogat” w Malborku zdobył III miejsce w tegorocznej edycji konkursu na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2021", organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane było m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, jego stan techniczny, czystość i estetyka, jakość obsługi turystów oraz bezpieczeństwo pobytu, w tym zapewnienie turystom bezpiecznego pobytu w czasie pandemii. Przy dokonywaniu oceny campingu brane były również pod uwagę opinie turystów krajowych i zagranicznych oraz opinie prezentowane w mediach. Uczestnikami konkursu są wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Udział w konkursie motywuje właścicieli i gestorów bazy campingowej do podnoszenia z roku na rok standardu jej wyposażenia oraz jakości świadczonych usług. Najlepsze campingi laureaci konkursu są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawanych przez PFCC informatorach i mapach campingowych, a także na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 8 wersjach językowych, która w bieżącym roku odnotowała ponad 5,6 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę" prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

Wynik uzyskany przez camping nr 197 „Nogat” w Malborku w tegorocznej edycji konkursu „Mister Camping” dowodzi dużego zaangażowania i profesjonalizmu jego kierownictwa oraz pracowników.