Poniedziałek, 17 czerwca 2024. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Koncert ELENI w ramach Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce

2021-11-23 12:39:18 (ost. akt: 2021-12-03 13:56:36)

Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zapraszają mieszkańców na koncert Eleni.

Koncert odbędzie się 11 grudnia o godzinie 18:00 w Karwanie, Muzeum Zamkowego w Malborku

Uwaga - Uczestnicy koncertu Zespołu "ELENI" w dniu 11 grudnia 2021r.

Organizatorzy Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce informują, na postawie informacji przekazanej przez Muzeum Zamkowe w Malborku, że koncert Zespołu "ELENI" będzie zorganizowany w Karwanie Muzeum Zamkowego w Malborku zgodnie z zasadami obowiązującymi w Muzeum Zamkowym w Malborku w stanie epidemii COVID-19.

W związku z powyższym uczestnicy koncertu będą zobowiązani przestrzegać ww. zasady, które dostępne są na stronie internetowej Muzeum Zamkowego w Malborku:

https://zamek.malbork.pl/dla-zwiedzajacych-inne/regulamin-zwiedzania-muzeum-zamkowego-w-malborku-4

Zgodnie ze wskazanym przez Muzeum Zamkowe w Malborku regulaminem:

1. przed wejściem na koncert jego uczestnik będzie zobowiązany wypełnić „Oświadczenie uczestnika wydarzenia w związku ze stanem epidemii COVID-19”, które będzie odbierał pracownik Muzeum Zamkowego w Malborku (oświadczenia będą dostępne przy wejściu w formie papierowej, ale istnieje również możliwość wydrukowania oświadczenia ze strony internetowej Muzeum Zamkowego w Malborku lub Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji i przekazania oświadczenia przy wejściu pracownikowi Muzeum Zamkowego w Malborku),

2. osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 proszone są o zabranie ze sobą kodów QR dla umożliwienia ewentualnej weryfikacji w celu ustalenia liczebności uczestników koncertu zgodnie z Rozporządzeniem//Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w /sprawie/ ustanowienia określonych /ograniczeń, nakazów///i///zakazów/ w związku z wystąpieniem stanu epidemii ze zmianami.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Malborskim Centrum Kultury i Edukacji, nr tel. 507 033 261

Jednocześnie informujemy, że na stronie internetowej Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji dostępny będzie regulamin Koncertu Zespołu „ELENI”.

Koncert odbywa się w ramach XXXI Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce
http://m.82-200.pl/2021/11/orig/eleni-7672.jpg