Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Głosujmy na folder turystyczny „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy”

2021-10-27 09:55:05 (ost. akt: 2021-10-27 13:23:10)
folder "Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy"

folder "Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy"

Turystyczny folder „Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy” wydany przez Urząd Miasta Malborka i Starostwo Powiatowe w Malborku został zgłoszony do 29. Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej. Jest to impreza cykliczna, promująca książki krajoznawcze i turystyczne, przekazujące wiedzę o bogactwie i dorobku kulturowo-historycznym naszego kraju. Publikacje będą oceniane zarówno przez ekspertów - autorów przewodników oraz samych przewodników, jak również przez Internautów podczas głosowania on-line.

Autorami malborskiego przewodnika są Kasia i Maciej Marczewscy z bloga ruszajwdroge.pl. To oni osobiście zaplanowali i sprawdzili wszystkie wycieczki oraz zadbali o najmniejszy szczegół: wrysowali dokładne trasy na mapach, wymyślili zadania i ciekawostki, które można odszukać w terenie i zmieścili w tym 32-kartkowym folderze ponad 140 zdjęć.

Folder cieszy się dużym zainteresowaniem, jest idealnym przewodnikiem dla osób planujących indywidualne wycieczki po mieście i okolicy. Autorzy zaplanowali aż 7 dni w Malborku i powiecie malborskim. To idealny planer podróży z opisami wycieczek, mapami, regionalnymi ciekawostkami, zadaniami do wykonania i propozycjami miejsc na najlepsze pamiątkowe zdjęcia.

Zachęcamy do głosowania na "Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy". W tym celu należy podać swój adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu tego linku głos zostanie zatwierdzony. Głosować można do 15 listopada 2021 r. raz na dobę z jednego adresu e-mail. Głosujemy TUTAJ!

Zobacz folder "Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy"