Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Zmiany organizacji ruchu w obrębie ulic: J. Wejhera, Krótkiej, A. Struga, J. Kochanowskiego i Poprzecznej – 1 listopada 2021 r.

2021-10-22 14:31:45 (ost. akt: 2021-10-22 14:41:09)

W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych Urząd Miasta Malborka informuje, że w dniach od 29.10.2021 r. (piątek) do 02.11.2021 r. (do wczesnych godzin rannych) będą na powyższych ulicach obowiązywały następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego:

​Parking na około 400 miejsc dla pojazdów osobowych na terenie rozebranych budynków gospodarczych, aż do nowej części cmentarza. Dojazd od ulicy B. Głowackiego, od głównej bramy - wzdłuż muru - do końca.

​Zakaz wjazdu w ciągu ulicy J. Wejhera, od skrzyżowania ulicy Na Skarpie z ul. Krótką, oraz zakaz wjazdu na ulicę Krótką od strony ul. Głowackiego.

​Jeden kierunek ruchu w ciągu ulicy J. Wejhera, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Admiralicji, oraz jeden kierunek na ul. Krótkiej, gdzie również będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni.

​Po prawej stronie ulicy J. Wejhera, od bramy głównej cmentarza w kierunku parkingu, aż do bramy wjazdowej na teren nowej części cmentarza, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.
​Parking utwardzony naprzeciwko stanowiska zatrzymywania się autobusów posiada wydzielone miejsca dla osób niepełnosprawnych.

​Po lewej stronie (południowej) ulicy Poprzecznej będzie obowiązywał zakaz parkowania.

​Na całym odcinku ul. A. Struga i J. Kochanowskiego, na odcinku od ul. Głowackiego do ul. Włościańskiej, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów – znaki B-36

Mapa - organizacja ruchu