środa, 1 grudnia 2021. Imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Malborka złożyli ślubowanie

2021-10-20 17:21:02 (ost. akt: 2021-10-20 17:24:51)

20 października 2021 r. odbyła się I sesja IX kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Malborka. Spotkanie rozpoczął Przewodniczący Rady Miasta Malborka Paweł Dziwosz, który powitał wszystkich obecnych i pogratulował nowym radnym. Na sesji obecni byli również burmistrz Marek Charzewski, przedstawiciele Biura Rady, nauczyciele, dyrektorzy i rodzice.

Przed rozpoczęciem sesji wszyscy obecni radni złożyli ślubowanie:

„Ślubuję uroczyście jako radny, pracować dla dobra i pomyślności młodzieży Miasta Malborka, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami młodzieży – godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonania zadań Rady”.

W skład Młodzieżowe Rady Miasta Malborka IX kadencji na lata 2021-2023 weszli:

Szkoła Podstawowa nr 1
1. Zalewski Gracjan
2. Jackowska Patrycja
Szkoła Podstawowa nr 2
1. Siemaszkiewicz Igor
2. Krzyżosiak Martyna
Szkoła Podstawowa nr 3
1. Potocki Oskar
2. Lahutta Aleksandra
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
1. Mateusz Syroka
2. Olga Piętka
Szkoła Podstawowa nr 6
1. Detmer Zuzanna
2. Sobczyński Jan
Szkoła Podstawowa nr 8
1. Żądłowska Jadwiga
2. Kosatka Igor
Szkoła Podstawowa nr 9
1. Czapp Łucja
2. Niedźwiecka Lena
Zespół Szkół Katolickich
1. Lewandowski Krzysztof
2. Jędraszek Oliwia
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
1. Kacper Litwinowicz
2. Michał Tomaszewski
I Liceum Ogólnokształcące
1. Karamon Anna
2. Rzoska Jakub
II Liceum Ogólnokształcące
1. Tomaszewski Kacper,
2. Kraszewski Filip
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
1. Łaszewska Amelia
2. Mąder Kajetan
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku
1. Fiałkowska Liliana
2. Jaskulska Paulina
3. Chełminiak Łukasz

Po stwierdzeniu prawomocności obrad i prezentacji kandydatów w tajnym głosowaniu wybrano Prezydium Rady, w skład której weszli:

Łaszewska Amelia – Przewodnicząca
Jędraszek Oliwia – Wiceprzewodnicząca
Tomaszewski Michał – Wiceprzewodniczący

Po uchwaleniu Prezydium w jawnym głosowaniu, również po prezentacji kandydatów wybrano dwóch Sekretarzy i Komisję Rewizyjną:

Syroka Mateusz - Sekretarz
Tomaszewski Kacper – Sekretarz

Komisja Rewizyjna:
Fiałkowska Liliana
Sobczyński Jan
Mąder Kajetan
Jaskulska Paulina
Piętka Olga
Zalewski Gracjan
Lewandowski Krzysztof