Poniedziałek, 25 września 2023. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Darmowy dostęp do e-booków w Bibliotece Pedagogicznej

2021-10-13 15:51:31 (ost. akt: 2021-10-13 15:55:39)

W Pedagogicznej Bibliotece w Malborku można korzystać z darmowego dostępu do e-booków.

Malborska Filia Biblioteki Pedagogicznej w Gdańsku oferuje swoim czytelnikom dostęp do wielu tytułów książek w wersji elektronicznej (1682). Przypominamy, iż wiele z nich to książki niedostępne w innych bazach. Czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z zasobów IBUK Libra, jeśli zgłoszą się jak co roku w październiku po nowe kody PIN. Po odbiór nowego kodu zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej na Placu Słowiańskim 5. IBUK Libra pozwala na całodobowy dostęp do bogatego wyboru książek dostępnych na wirtualnej platformie. Z zasobów bazy można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej. Dzięki nowoczesnej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. IBUK LIBRA umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Zainteresowani Czytelnicy mogą otrzymać od bibliotekarzy kody aktywacyjne PIN, które należy wpisać już po zalogowaniu się na swoje konto. Kod PIN daje darmowy dostęp do pozycji zakupionych przez bibliotekę i pozostałe biblioteki wchodzące w skład Konsorcjum Bibliotek Pedagogicznych Polski Północnej.
Każdy, kto chciałby skorzystać z powyższej usługi, a nie jest czytelnikiem PBW, powinien dokonać zapisu w Bibliotece, a następnie pobrać kod PIN (generowany na okres 1 roku).

Książką października w IBUKu Librze został tytuł: „Nienawiść w przestrzeni publicznej” pod redakcją Urszuli Jakubowskiej i Piotra Szarota.
Dodatkowych informacji, na temat możliwości korzystania z ibuków, udzielają pracownice Filii PBW w Malborku.

Poniżej linki do filmików instruktażowych, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy IBUK Libra:
http://pbw.gda.pl/ibuk-libra-instrukcja/

Kontakt: tel. (55) 272 25 14, e-mail: pbwmalbork@pbw.it.pl
Aktualny wykaz publikacji 2020/2021

Wejdź na [httpn]www.libra.ibuk.pl[/httpn] i czytaj całą dobę!
http://m.82-200.pl/2021/10/orig/zdjecie-ibuk-7537.jpg