Sobota, 23 września 2023. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Zmiana rozkładu jazdy pociągów w województwie Pomorskim od 12 marca

2017-03-08 12:37:11 (ost. akt: 2017-03-08 12:40:37)

Od niedzieli, 12 marca 2017 roku, zmienią się godziny kursowania pociągów POLREGIO na terenie województwa pomorskiego. W tym okresie z uwagi na prowadzone przez PKP PLK prace torowe niektóre pociągi będą kursowały w zmienionym rozkładzie jazdy.

Na odcinku Chojnice – Tczew od dnia 10 maja w związku z pracami modernizacyjnymi większość pociągów do stacji Tczew przyjedzie z kilkuminutowym opóźnieniem, ponadto niektóre pociągi zmienia rozkład jazdy już od stacji Chojnice.

Linia nr 405 Szczecinek – Słupsk: w okresie od 13 do 22 marca z uwagi na zamknięcie torowe, na odcinku Szczecinek – Biały Bór za pociągi będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Od dnia 13 marca dla polepszenia oferty przewozowej, za zgodą Organizatora Przewozów, w dni robocze zostaną uruchomione dodatkowe pociągi relacji Tczew – Gdańsk Główny (odjazd z Tczewa 18:02) i Gdańsk Główny – Tczew (odjazd z Gdańska Gł. 18:58-odciążający pociąg relacji Gdynia Główna –Grudziądz).

Linia Reda – Hel: autobusy kolejowej komunikacji uzupełniającej, które kursują na odcinku Władysławowo – Hel (cztery w obu kierunkach) będą kursowały do dnia 21 kwietnia, natomiast od dnia 22 kwietnia będą kursowały pociągi w pełnych relacjach (Gdynia Gł. – Hel – Gdynia Gł.)

Na pozostałych trasach pociągi regionalne będą kursowały w pełnych relacjach w układzie zbliżonym do zamówionego przez przewoźnika.

Apelujemy do pasażerów, aby przed podróżą dokładnie zapoznali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów.

Szczegółowe informacje są na stronie www.polregio.pl, a także w internetowych wyszukiwarkach rozkładu jazdy pociągów. Ponadto informacji o rozkładzie jazdy udzielają pracownicy kas biletowych oraz drużyny konduktorskie w pociągach.

Liniowy rozkład na odcinku Gdynia Główna - Malbork - Elbląg

Liniowy rozkład na odcinku Malbork - Iława Gł.
Liniowy rozkład na odcinku Malbork - Kwidzyn - Grudziądz