Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Festyn z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

2021-09-10 09:46:30 (ost. akt: 2021-09-14 11:18:14)

W sobotę 18 września br. w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka odbędzie się festyn z okazji Dni Funduszy Europejskich, na którym będą promowane miedzy innymi działania związane z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu. Będzie to impreza integracyjna zorganizowana wspólnie przez wiele instytucji miejskich i powiatowych – Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, Starostwo Powiatowe w Malborku, Urząd Miasta Malborka, Punkt Informacyjny Fundusze Europejskie, Muzeum Miasta Malborka, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji, Szkołę Łacińską, PTTK Oddział Malbork, Akademię Nauczania i Malborski Zakład Komunikacji. Partnerami medialnymi są Radio Malbork i Codzienna Gazeta Internetowa 82-200.pl.

Program zapowiada się bardzo interesująco zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Będą stoiska podmiotów stworzonych dzięki środkom unijnym, prezentacje Centrum Edukacji Zawodowej, loteria fantowa, występy zespołów z MCKiE, wiele atrakcji dla dzieci - malowanie buziek, dmuchaniec, klocki, badminton, warsztaty balonowe itp.

Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja autobusów elektrycznych MZK, a o godz. 14.00 darmowy przejazd po Malborku z przewodnikiem PTTK Oddział Przewodnicki im. Stefana Dubyny w Malborku.

Innymi działaniami w ramach Dni Funduszy Europejskich będą piątkowe warsztaty online dla uczniów oraz gra miejska.

http://m.82-200.pl/2021/09/orig/dnifunduszykrzywe-1-7412.jpg