Czwartek, 25 lipca 2024. Imieniny Jakuba, Krzysztofa, Walentyny

Bursztyliada w Sztutowie

2021-08-30 12:45:08 (ost. akt: 2021-08-30 12:51:50)
grupowe zdjęcie zespołu

grupowe zdjęcie zespołu

Od 22 do 28 sierpnia br. zespół „BURSZTYNKI” z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji przebywał na obozie tanecznym w Sztutowie. Jak co roku dzieci miały bardzo urozmaicony program wypoczynku.

Przez dwa dni odbywały się zajęcia z akrobatyki z Darkiem Lipskim i Jakubem Gręda. W kolejnych byli w Labiryncie kukurydzy w Stegnie oraz oglądali wystawę Kinder niespodzianek w GOK. Odbyły się również zajęcia teatralne z Grzegorzem Pacanowskim oraz warsztaty taneczne z Sebastianem Białobrzeskim, który jest reżyserem przygotowywanego spektaklu. Jak co roku w ramach zabawy i relaksu zorganizowano chrzest nowych członków oraz tradycyjne podchody.

- Dziękuję Prezesowi Stowarzyszenia Roztańczony Malbork Mariuszowi Zawadzińskiemu za ufundowanie nam ścieżki akrobatycznej Air Track, która jest niezbędna do wykonywania salt i przewrotów w bok. Za super zorganizowany chrzest serdecznie dziękuję Jowicie Piątek, Karolinie i Mariuszowi Raczkowskim oraz Marcelinie Prill, za uwiecznienie chrztu dziękuję Kasi Ziętek. W imieniu własnym i całego zespołu dziękuję za sponsoring Firmie KDP Invest - Darii Sierla
oraz NYBORG-Mawent. W akrobatycznym nastroju raz jeszcze dziękujemy wszystkim za pomoc
– dziękuje instruktor zespołu Celina Pacanowska.

informacja i zdjęcia: zespół Bursztynki