Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Kapituła Konkursu Malborski Mistrz Biznesu z wizytacją w Dino Parku

2021-07-30 09:31:17 (ost. akt: 2021-07-30 14:30:54)

22 lipca br. odbyło się pierwsze posiedzenia Kapituły Konkursu Malborski Mistrz Biznesu, w którym Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski powołał do jej składu nowych członków - laureatów konkursu MMB 2019.

Podczas spotkania Kapituła dokonała analizy złożonych wniosków w celu dopuszczenia ich do II etapu. Termin składania minął 30 czerwca br.

Zgodnie z regulaminem Członkowie Kapituły mogą dokonać wizytacji firm, które uzyskały nominacje w poszczególnych kategoriach. W tym roku członkowie skorzystali z tego prawa i odwiedzili malborski Dino Park, jedną z największych atrakcji turystycznych naszego miasta. Celem spotkania było zapoznanie się z funkcjonowaniem parku oraz z jego aktualnym stanem po wprowadzonych ograniczeniach spowodowanych pandemią. Była to doskonała okazja do zadania pytań i poznania nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób korzystających z jego atrakcji.

20 sierpnia br., podczas kolejnego spotkania kapituły, nastąpi głosowanie i wybór laureatów konkursu. Zwycięzców konkursu poznamy 10 września br. w czasie gali Malborski Mistrz Biznesu 2020.
informacja: organizatorzy konkursu