Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Kobiecy Klub Piłki Nożnej Olimpico Malbork ma już 10 lat

2021-07-14 10:13:34 (ost. akt: 2021-07-14 10:23:33)
burmistrz wręczający trenerowi pamiątkową statuetkę

burmistrz wręczający trenerowi pamiątkową statuetkę

Kobiecy Klub Piłki Nożnej Olimpico Malbork obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji w sobotę 10 lipca br. na stadionie przy ul. Toruńskiej w Malborku odbyły się obchody jubileuszu z turniejem dla dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych 2006, 2008 i 2010.

Na imprezę przyjechały kluby: Ceramik Łubiana. Sarenki Zławieś, Tucholanka Tuchola Canicuła Bytów, Kaperki Puck, Prometeusz Tuchomie, Pantery Expert Sierakowice oraz gospodynie KKPN Olimpico Malbork. Łącznie zagościło 16 drużyn.
Najważniejszą zasadą była dobra zabawa – zespoły grały a wyniki miały tylko dla siebie, bez formalnego notowania i układania tabel.

Po południu nastąpiła dekoracja i składanie życzeń od Burmistrza Miasta Pana Marka Charzewskiego, firmy Leier reprezentowanej przez Pana Mariusza Cabaja, Podokręgu Malbork Piłki Nożnej reprezentowanego przez Pana Adama Manuszewskiego oraz Państwa Joanny i Wojtka Jałowscy z firmy Barograf.

- Dziękujemy firmie Prosiaczek sp. z o. o. za pomoc w organizacji turnieju oraz wszystkim rodzicom, którzy czynnie brali udział w tak ważnym dla nas dniu. Dziękujemy za obsługę słodkiego stołu Anecie, Agacie oraz Magdzie oraz obsługę stanowiska grillowego Marcin i Radek. Dziękuję trenerom, zawodniczkom i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizacje turnieju – dziękuje trener Jerzy Wnuk-Lipiński.

informacja i zdjęcia: Olimpico Malbork