Sobota, 22 stycznia 2022. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

WOLF Malbork CUP - sprawdź kiedy zagrają malborskie drużyny

2021-06-25 12:51:00 (ost. akt: 2021-06-25 13:15:41)

Już w ten weekend w Malborku rozpocznie się jedna z większych imprez tego lata międzynarodowy turniej WOLF Malbork Cup, czyli oblężenie małych piłkarzy. Mecze turniejowe zostaną rozegrane od 26 czerwca do 3 lipca br. Zagra w nich ponad 3 000 dzieci z roczników 2009-2014 z 200 zespołów, które przyjadą z całej Polski i z zagranicy. Zawody będą rozgrywane na boiskach przy ul. Toruńskiej i ul. Parkowej w Malborku.

Organizatorem imprezy jest Dziecięca Akademia Ruchu, która wspólnie z Grupą WOLF - sponsorem tytularnym - stworzyli jeden z największych turniejów piłkarskich w Polsce.

Poniżej możecie sprawdzić kiedy można kibicować malborskim drużynom.
TERMINY MECZÓW DRUŻYN AP MALBORK i POMEZANII

AKADEMIA PIŁKARSKA Malbork :

Terminarz rocznika 2010/11:
26 czerwca (sobota) godz. 15.20 (Toruńska)
AP Malbork - RAP Radomsko

27.06 (niedziela) godz. 14.20 (Parkowa)
AP Malbork - FC Różan
16.20 AP Malbork - Juventus Academy (Toruńska )
17.40 AP Malbork - APK Kartuzy (Toruńska )
19.00 AP Malbork - Huragan Wołomin (Parkowa )

28.06 poniedziałek
8.20 AP Malbork - Świt N. Dwór (zbiórka Toruńska 7.50)
9.40 AP Malbork - Dragon Pomorze

POMEZANIA
ROCZNIK 2007
30.06 godz.15:20 Pomezania - Wilki Warszawa
01.07 godz.09:00 Pomezania - AS Kolbudy
01.07 godz.10:40 Pomezania - AP Kowale II
01.07 godz.12:20 Pomezania - Pomorzanin Gdynia
02.07 godz.15:00 Pomezania - RAP Radomsko

1.07 godz.09:50 Pomezania II - Gwardia Koszalin
1.07 godz.11:30 Pomezania II - AP Mińsk Mazowiecki
1.07 godz.13:10 Pomezania II - UKS Irzyk
2.07 godz.15:50 Pomezania II - AP Młody Lubień
2.07 godz.17:00 Pomezania II - AP Kowale I

ROCZNIK 2009
27.06 godz.09:00 Pomezania - Junior Białystok
27.06 godz.10:20 Pomezania - Łódzka Akademia Futbolu
27.06 godz.11:40 Pomezania - RKS Okęcie
27.06 godz.13:00 Pomezania - Józefovia Józefów
28.06 godz.15:00 Pomezania - MOSiR Mińsk Mazowiecki
28.06 godz.16:20 Pomezania - Wicher II Kobyłka
28.06 godz.17:40 Pomezania - Korona Jadów

26.06 godz.16:40 Pomezania II - Marcovia Marki
27.06 godz.09:40 Pomezania II - Dragon Pomorze
27.06 godz.11:40 Pomezania II - APN Mińsk Mazowiecki
27.06 godz.13:00 Pomezania II - Escola Pruszcz Gd.
28.06 godz.13:00 Pomezania II - RAP Radomsko
28.06 godz.15:40 Pomezania II - Wda Świecie
28.06 godz.17:00 Pomezania II - Pogoń Grodzisk

ROCZNIK 2010
27.06 godz.15:00 Pomezania - Błękit Pniewo
27.06 godz.17:00 Pomezania - AP Perełki Puławy
27.06 godz.18:20 Pomezania - Lechia Gdańsk
27.06 godz.19:40 Pomezania - Pogoń II Grodzisk
28.06 godz.09:00 Pomezania - Korona Ostrołenka
28.06 godz.10:20 Pomezania - Czarni Pruszcz Gd.
28.06 godz.11:40 Pomezania - RKS Okęcie

ROCZNIK 2011
26.06 godz.18:00 Pomezania - DAF Orlęta Łuków
27.06 godz.09:00 Pomezania - Calisia 14 Kalisz
27.06 godz.10:20 Pomezania - Gryf Tczew
27.06 godz.11:40 Pomezania - RAP Radomsko
27.06 godz.13:00 Pomezania - Marcovia Marki
28.06 godz.15:40 Pomezania - Dragon II Bojano
28.06 godz.17:40 Pomezania - Jaguar Gdańsk

ROCZNIK 2012
26.06 godz.14:40 Pomezania - Korona Ostrołęka
27.06 godz.13:00 Pomezania - Escola Pruszcz Gd.
27.06 godz.15:00 Pomezania - Wicher II Kobyłka
27.06 godz.17:45 Pomezania - DSPN Kwidzyn
27.06 godz.19:40 Pomezania - DAF Orlęta II Łuków ?
28.06 godz.09:40 Pomezania - AP Banino

27.06 godz.14:20 Pomezania II - Wicher Kobyłka
27.06 godz.15:40 Pomezania II - Błękit Pniewo
27.06 godz.19:00 Pomezania II - DAF Orlęta I Łuków
27.06 godz.20:20 Pomezania II - RAP Radomsko
28.06 godz.09:00 Pomezania II - APK 1 Kartuzy
28.06 godz.11:00 Pomezania II - LECH FA Tczew

ROCZNIK 2013
30.06 godz.16:00 Pomezania - Korona Jadów
01.07 godz.10:00 Pomezania - RAP Radomsko
01.07 godz.11:50 Pomezania - Pomezania II
02.07 godz.09:00 Pomezania - AP Malbork
02.07 godz.17:00 Pomezania - Wicher Kobyłka
03.07 godz.09:00 Pomezania - Sztorm Kosakowo
03.07 godz.10:50 Pomezania - Escola Pruszcz Gd.

1.07 godz.10:00 Pomezania II - Korona Jadów
1.07 godz.11:50 Pomezania II - Pomezania
1.07 godz.12:50 Pomezania II - Escola Pruszcz Gd.
2.07 godz.09:00 Pomezania II - RAP Radomsko
2.07 godz.17:00 Pomezania II - AP Malbork
3.07 godz.09:00 Pomezania II - Wicher Kobyłka
3.07 godz.10:50 Pomezania II - Sztorm Kosakowo

ROCZNIK 2014
30.06 godz.18:20 Pomezania - Arkonia Szczecin
01.07 godz.11:00 Pomezania - FC Lesznowola II
01.07 godz.12:50 Pomezania - GKS Chynów
01.07 godz.18:00 Pomezania - Concordia Elbląg
02.07 godz.08:10 Pomezania - FC Wrocław Academy
02.07 godz.10:00 Pomezania - Wicher Kobyłka
02.07 godz.18:00 Pomezania - Champions Mińsk Mazowiecki
03.07 godz.10:00 Pomezania - Turbo FA
03.07 godz.11:50 Pomezania - FC Lesznowola I

Aktualności i więcej informacji o turnieju