Niedziela, 3 grudnia 2023. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Radio Malbork obchodzi swoje 10 urodziny

2021-06-24 08:12:45 (ost. akt: 2021-06-25 10:34:29)
grafika z informacją o jubileuszu

grafika z informacją o jubileuszu

Radio Malbork wystartowało dekadę temu, dokładnie 1 lipca 2011 roku. Z tej okazji Redakcja zaprasza na wspólne świętowanie, które potrwa aż 3 dni, a my życzymy wszystkim naszym Radiowcom rzeszy wiernych słuchaczy, tylko dobrych wiadomości, samych ciekawych tematów do rozmów na antenie i muzyki, która zachwyci każdego.

1 lipca od godziny 7:00 w Jubileuszowym Wydaniu Programu pojawią się znane i lubiane głosy prezenterów pracujących w Radio Malbork, byli współpracownicy, wolontariusze oraz goście!

Można też dołożyć swoją cegiełkę do wspomnień związanych z radiem albo złożyć życzenia z okazji 10. urodzin rozgłośni. Życzenia i wspomnienia należy wysłać do 28 czerwca br. na adres: redakcja@radiomalbork.fm w formie pisanej albo w postaci nagrania (wystarczy głos zarejestrowany telefonem), wpisując w tytule „10 lat Radia Malbork”.

2 lipca – Dzień Otwarty dla Słuchaczy w Radio Malbork!

Tego dnia można będzie zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w naszej lokalnej rozgłośni. Będą konkursy i zabawy, a Słuchacze będą mieli możliwość pojawić się na antenie! Będą także nagrody do wygrania.

3 lipca na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbędzie się wspólne świętowanie radiowych urodzin. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:45 przywitaniem Gości.

Chwilę po tym, zaprzyjaźnione z Radiem Malbork: Teatr Dwa Słowa oraz Teatrzyk Chichot z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji przedstawią dla najmłodszych spektakl „Akademia Pana Kleksa”.

Następnie na scenie koncertowej wystąpią zespoły malborskiej sceny muzycznej Jack Sparow Band i Neuroina.

Wydarzenie zakończy się wyjątkowymi, przygotowanymi specjalnie na tą okazję setami muzycznymi przygotowanymi i prezentowanymi przez twórców audycji autorskich!

Więcej informacji na temat jubileuszu

informacja: Radio Malbork


http://m.82-200.pl/2021/06/orig/radioplakat-7215.jpg