środa, 8 lutego 2023. Imieniny Irminy, Piotra, Sylwii

"Malbork na +" audycja o ul. Żeromskiego i Wieży Ciśnień

2021-05-27 18:17:31 (ost. akt: 2021-05-28 08:16:07)

Zapraszamy na kolejną audycję, która przybliża malborską rewitalizację a powstaje w ramach cyklu realizowanego przez Radio Malbork i Urząd Miasta Malborka.

W poniedziałki po godzinie 12:00 na antenie Radia Malbork można wysłuchać materiałów zebranych przez reporterkę Małgorzatę Langowską na terenie objętym rewitalizacją.

W tym tygodniu można było wysłuchać materiału dotyczącego zrewitalizowanych budynków przy ulicy Żeromskiego (Żeromskiego 5 i Żeromskiego 35) oraz Wieży Ciśnień. (do wysłuchania tutaj)

A już teraz zapraszamy na kolejną audycję. W poniedziałek 31 maja po godzinie 12:00 w Radio Malbork 90,4 FM (oraz na www.radiomalbork.fm) będzie można wysłuchać materiału, który przybliży Państwu prace rewitalizacyjne w budynkach przy ulicy Sienkiewicza (Sienkiewicza 43, Sienkiewicza 39 i Sienkiewicza 40a).

Do tej pory można było wysłuchać audycji:
- "Malbork na +" ulica Mickiewicza
- "Malbork na +" ulica Reymonta
- "Malbork na +" ulica Żeromskiego

O rewitalizacji możecie posłuchać również
- zapis audycji Otwarte Okno Dialogowe, w którym projekt rewitalizacji przybliżała Monika Sasin - Naczelnik Wydziału Projektów Rozwojowych
- o społecznej części projektu rewitalizacji Anna Olkowska-Jacyno

Natomiast na stronie Urzędu Miasta (w zakładce REWITALIZACJA) sukcesywnie dodawane będą informacje o postępie prac nad poszczególnymi budynkami, które zostały włączone do procesu rewitalizacji.

Audycje można na bieżąco śledzić na Anchor.fm i Spotify
___________________________________________________________
Projekt „Malbork na „+” – rewitalizacja historycznego śródmieścia miasta Malborka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.1 Kompleksowe Przedsięwzięcia Rewitalizacyjne – Wsparcie Dotacyjne, Poddziałania 8.1.2 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne w miastach poza Obszarem Metropolitalnym Trójmiasta współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
http://m.82-200.pl/2021/05/orig/logotypy-7105.jpg