Czwartek, 1 czerwca 2023. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Uczniowie z I LO nagrodzeni w konkursie Post Now!

2021-05-11 12:43:32 (ost. akt: 2021-05-11 13:47:16)

Uczniowie I LO wzięli udział w konkursie ogłoszony przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Elbląskiej na nagranie filmu przybliżającego przesłanie okresu Wielkiego Postu.

Nagrody i wyróżnienia ogłoszono podczas uroczystej gali transmitowanej on-line z elbląskiego seminarium. Trzecim miejscem został nagrodzony Szymon Baźmierowski z klasy 2b3, za nagrany wspólnie z Michaliną Rozbicką film o tytule "Cisza".

Refleksyjne i głębokie przesłanie produkcji przygotowanej przez młodzież zachwyca i zachęca do dalszych przemyśleń nad światem i sposobem przeżywania naszej codzienności. 10 filmów przygotowanych przez młodzież z Diecezji Elbląskiej trafiło do grona 30 tysięcy odbiorców. Przygotowane przez młodzież nagrania a także relację z gali konkursowej możemy zobaczyć pod poniższymi adresami internetowymi:

Obejrzyj film "Cisza" na Facebooku

Laureatom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i rozwijania swoich artystycznych talentów. Na stronie internetowej Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Elbląskiej umieszczane są informacje o kolejnych konkursach adresowanych do młodych ludzi, do udziału w których serdecznie zapraszamy!