Czwartek, 22 lutego 2024. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Sukces jest (z) kobietą

2017-02-27 10:32:18 (ost. akt: 2017-03-08 09:39:41)

Malborskie Stowarzyszenie OŚ zaprasza Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 11 marca (sobota) w Szkole Łacińskiej w sali na 2 piętrze.

- Ten wyjątkowy dzień- Dzień Kobiet pragniemy świętować we własnym, kobiecym gronie. W ubiegłym roku motywem przewodnim naszego spotkania była czekolada. W tym roku będzie to sukces, który każda z nas może rozumieć na swój sposób - zapowiadają organizatorzy.- Pragniemy podarować paniom chwilę relaksu i wytchnienia od codziennych trosk, ale to nie wszystko. Tym razem stawiamy sobie poprzeczkę nieco wyżej i oprócz licznych atrakcji chcemy dać paniom impuls, by pomyślały o sobie i poświęciły sobie więcej uwagi. Nie chcemy dokładnie zdradzać programu tego wieczoru, ponieważ skoro jest to święto to powinny być niespodzianki, a jeśli powiemy zbyt wiele, zabraknie tego ważnego i jakże przyjemnego elementu zaskoczenia. Z całą pewnością panie w każdym wieku znajdą tutaj coś dla siebie. Przygotowałyśmy coś dla ciała i ducha, nie zabraknie niesamowitych inspiracji za sprawą kobiet, które podzielą się z nami tym, jak postrzegają sukces. A jeśli sukces to muszą pojawić się wszystkie elementy, bez których ciężko byłoby sukces osiągnąć i móc się nim cieszyć, czyli zdrowie, kondycja fizyczna, prawidłowe odżywianie, czyli po prostu dbanie o siebie. Będzie z nami pani dietetyk Anna Błaszak, która opowie o tym, że droga do sukcesu wiedzie przez żołądek. Na nasze zaproszenie odpowiedziały również: trenerka Anna Kosińska, psycholog Urszula Mela, coach Iwona Dąbrowska-Cieślik. Iwona Skóra- laureatka konkursów krasomówczych i przewodniczka po malborskim zamku.
Spotkanie poprowadzi Marta Szewczyk, natomiast o poczęstunek zadba firma Edmar.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale mimo to obowiązuje pewien bilet.
- Zachęcamy panie, by jako bilet wstępu przyniosły zakrętki, które przekażemy na rzecz Weroniki Żarskiej. Dziewczynka zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, wodogłowiem, niedowładem lewej nogi i ręki oraz niedowidzeniem lewego oka. Jest duża szansa na to, że Weronika z mamą pojawią się na naszym spotkaniu.
Uprzedzamy również, że jest ograniczona ilość miejsc, dlatego zapraszamy, by być z nami od początku. Rozpoczynamy świętowanie o godz. 17.

W tym samym czasie będzie można skorzystać z płatnych warsztatów w skansenie rzemiosł średniowiecznych, które organizuje Szkoła Łacińska. Więcej na ten temat tutaj: http://www.edu.kultura.malbork.pl/Archiwum/Rodzinny_Weekend20174.htm

informacja: Stowarzyszenie OŚ
http://m.82-200.pl/2017/03/orig/plakat-sukces-podglad-707.jpg
http://m.82-200.pl/2017/03/orig/nakretki-706.jpg