Czwartek, 22 lutego 2024. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Kolejny rocznik absolwentów I LO otrzymał świadectwa

2021-05-05 15:49:04 (ost. akt: 2021-05-05 15:51:37)
kubki z logo I LO

kubki z logo I LO

30 kwietnia 2021 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, uczniowie czterech klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody, dyplomy, wyróżnienia i podziękowania dla Rodziców.

Maturzyści z klas: politechniczno-architektonicznej, humanistyczno-prawnej, biomedyczno-biotechnologicznej i lingwistyczno-ekonomicznej, stając się absolwentami szkoły przyjęli gratulacje od dyrektor Hanny Lalak oraz od swoich wychowawców: Anny Majcher, Jowity Uniewicz, Joanny Lamkowskiej, Izabeli Łukasiewicz. Dyrektor szkoły odczytała również słowa skierowane do uczniów przez Radę Rodziców.

Trzydziestu ośmiu maturzystów odebrało świadectwa z wyróżnieniem oraz ufundowane przez Radę Rodziców pamiątkowe długopisy z grawerem. Wzór graweru to logo i pełna nazwa I LO w Malborku. Maturzyści złożyli również podpisy w honorowej księdze absolwentów, a unikatowe kubki zaprojektowane przez Samorząd Uczniowski będą przypominały im o dzisiejszej uroczystości.

Dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne gratulują jeszcze raz wszystkim absolwentom i ich Rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!

informacja: Dorota Klofczyńska, wicedydrektor I LO w Malborku
zdjęcia: archiwum I LO w Malborku