środa, 29 marca 2023. Imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

Spotkanie z pisarką Izabelą Chojnacką-Foerster

2017-02-27 09:27:30 (ost. akt: 2017-02-27 09:36:17)

Malborskie Stowarzyszenie OŚ zaprasza na spotkanie z Izabelą Chojnacką-Foerster. Spotkanie odbędzie sie 7 marca (wtorek) o godz. 17:30 w Sali konferencyjnej budynku Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą.

Była już „Miłość na gruzach Kosowa”, była „Zupa z pokrzyw, duch i tajemnica”, teraz czas na to „O czym się nie mówi…”. O swojej najnowszej książce w Malborku opowie Izabela Chojnacka- Foerster. Autorka do niedawna mocno związana była z ziemią malborską, w tej chwili mieszka za naszą zachodnią granicą. Mimo to nadal pisze, a krąg wiernych fanów i przyjaciół wyczekiwał informacji o ukończeniu prac nad trzecią książką.

„O czym się nie mówi…” to książka zupełnie inna niż dwie poprzednie, jednak miłośnicy twórczości Izabeli Chojnackiej-Foerster nie będą zawiedzeni. Janusz Leon Wiśniewski tak o niej pisze: „Dawno nie czytałem tak optymistycznej książki! Pozornie proste historie pokazują beznadzieje ludzkiej egzystencji, ale Chojnacka z każdej lekcji życia wyciąga dobro, udowadniając, że więcej w człowieku zasługuje na uznanie, niż krytykę”.

Po spotkaniu będzie można nabyć książkę z autografem autorki.

informacja i zdjęcie: Malborskie Stowarzyszenie OŚ

http://m.82-200.pl/2017/02/orig/okladka-side-a-little-649.png