środa, 1 grudnia 2021. Imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza

Stypendia naukowe dla uczniów malborskich szkół podstawowych

2021-03-04 15:02:48 (ost. akt: 2021-03-04 15:24:31)
napis stypendia i biret

napis stypendia i biret

Zgodnie z uchwałą nr X/93/2019 Rady Miasta Malborka z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży uzdolnionej, form i zakresu tej pomocy, w tym stypendiów dla uzdolnionych uczniów Burmistrz Miasta Malborka przyznał stypendia dla najlepszych uczniów malborskich szkół podstawowych, u których średnia ocen wynosiła co najmniej 5,30.

W tym roku stypendium otrzymało 149 uczniów z 7 szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Malbork oraz Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Malborku, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce w pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021. Wysokość stypendium wynosi 500 zł i wypłacane jest jednorazowo.

Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość nie mogła odbyć się w tradycyjny sposób, niemniej jednak nagrodzeni stypendyści otrzymali od Burmistrza Miasta Malborka list gratulacyjny, w którym Burmistrz gratulował im osiągniętych sukcesów oraz życzył wszelkiej pomyślności w życiu codziennym.

Stypendyści:

Szkoła Podstawowa nr 1
1. Franciszek Dorobek, Szkoła Podstawowa nr 1
2. Nikola Gdaniec, Szkoła Podstawowa nr 1
3. Magdalena Grzybek Szkoła Podstawowa nr 1
4. Karolina Grzybek Szkoła Podstawowa nr 1
5. Partycja Jackowska Szkoła Podstawowa nr 1
6. Nadia Jankowicz Szkoła Podstawowa nr 1
7. Małgorzata Korycka Szkoła Podstawowa nr 1
8. Patrycja Kozakiewicz Szkoła Podstawowa nr 1
9. Zuzanna Leżyńska Szkoła Podstawowa nr 1
10. Urszula Lipowska Szkoła Podstawowa nr 1
11. Adrianna Popławska Szkoła Podstawowa nr 1
12. Michał Tober Szkoła Podstawowa nr 1
13. Nadia Tuszakowska Szkoła Podstawowa nr 1
14. Alex Wiloch Szkoła Podstawowa nr 1
15. Gracjan Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 1
16. Agata Wolińska Szkoła Podstawowa nr 1
17. Milena Zgolak Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoła Podstawowa nr 2
1. Magdalena Bisewska Szkoła Podstawowa Nr 2
2. Antoni Bukowski Szkoła Podstawowa Nr 2
3. Mikołaj Cybulski Szkoła Podstawowa Nr 2
4. Adrian Dębowski Szkoła Podstawowa Nr 2
5. Pola Dzierwa Szkoła Podstawowa Nr 2
6. Szymon Jankowski Szkoła Podstawowa Nr 2
7. Igor Jankowski Szkoła Podstawowa Nr 2
8. Amelia Kiełkowska Szkoła Podstawowa Nr 2
9. Michalina Mączkowska Szkoła Podstawowa Nr 2
10. Alicja Nowosielska Szkoła Podstawowa Nr 2
11. Julian Piekarski Szkoła Podstawowa Nr 2
12. Julia Promińska Szkoła Podstawowa Nr 2
13. Amelia Sudoł Szkoła Podstawowa Nr 2
14. Wiktoria Ślusarska Szkoła Podstawowa Nr 2
15. Igor Świgowski Szkoła Podstawowa Nr 2
16. Katarzyna Usiądek Szkoła Podstawowa Nr 2
17. Zofia Usiądek Szkoła Podstawowa Nr 2
18. Kinga Walkowiak Szkoła Podstawowa Nr 2

Szkoła Podstawowa nr 3
1. Julia Andrysiewicz Szkoła Podstawowa Nr 3
2. Natalia Antys Szkoła Podstawowa Nr 3
3. Alicja Baranek Szkoła Podstawowa Nr 3
4. Pola Bychowska Szkoła Podstawowa Nr 3
5. Anna Czerwińska Szkoła Podstawowa Nr 3
6. Bianka Dymek Szkoła Podstawowa Nr 3
7. Gabriela Gilewska Szkoła Podstawowa Nr 3
8. Milena Kudzinowska Szkoła Podstawowa Nr 3
9. Aleksandra Lahutta Szkoła Podstawowa Nr 3
10. Maja Lubińska Szkoła Podstawowa Nr 3
11. Damian Michalecki Szkoła Podstawowa Nr 3
12. Kazimierz Nieścier Szkoła Podstawowa Nr 3
13. Lena Piskozub Szkoła Podstawowa Nr 3
14. Karol Redkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 3
15. Daria Sobiech Szkoła Podstawowa Nr 3
16. Adam Sosnowski Szkoła Podstawowa Nr 3
17. Blanka Styczeń Szkoła Podstawowa Nr 3
18. Julia Szymkowska Szkoła Podstawowa Nr 3
19. Filip Warunek Szkoła Podstawowa Nr 3
20. Zofia Agnieszka Zadrejkowska Szkoła Podstawowa Nr 3
21. Hanna Zagórska Szkoła Podstawowa Nr 3

Szkoła Podstawowa nr 5
1. Tomasz Biegajło Szkoła Podstawowa nr 5
2. Oliwia Magdalena Bieniecka Szkoła Podstawowa nr 5
3. Hanna Bożena Borowska Szkoła Podstawowa nr 5
4. Daniel Jan Byber Szkoła Podstawowa nr 5
5. Lena Filipiuk Szkoła Podstawowa nr 5
6. Magdalena Gilecka Szkoła Podstawowa nr 5
7. Oskar Golec Szkoła Podstawowa nr 5
8. Bartosz Jukowski Szkoła Podstawowa nr 5
9. Zuzanna Natalia Kędzierska Szkoła Podstawowa nr 5
10. Franciszek Kubaszewski Szkoła Podstawowa nr 5
11. Paweł Marek Kukowski Szkoła Podstawowa nr 5
12. Filip Kwiatkowski Szkoła Podstawowa nr 5
13. Alicja Maćkiewicz Szkoła Podstawowa nr 5
14. Urszula Olińska Szkoła Podstawowa nr 5
15. Jan Pindel Szkoła Podstawowa nr 5
16. Julia Plust Szkoła Podstawowa nr 5
17. Wiktor Poleszak Szkoła Podstawowa nr 5
18. Szymon Gabriel Rekowski Szkoła Podstawowa nr 5
19. Alan Fabian Rojewski Szkoła Podstawowa nr 5
20. Martyna Ruszkowska Szkoła Podstawowa nr 5
21. Oliwia Startek Szkoła Podstawowa nr 5
22. Natalia Szewczyk Szkoła Podstawowa nr 5
23. Bartosz Jakub Tokarz Szkoła Podstawowa nr 5
24. Lena Trawicka Szkoła Podstawowa nr 5
25. Sebastian Mikołaj Urban Szkoła Podstawowa nr 5
26. Emilia Weronika Wiśniewska Szkoła Podstawowa nr 5
27. Sebastian Dominik Wiśniewski Szkoła Podstawowa nr 5
28. Zuzanna Oliwia Wojewódka Szkoła Podstawowa nr 5
29. Pola Woźnica Szkoła Podstawowa nr 5
30. Kinga Agata Wyrembska Szkoła Podstawowa nr 5
31. Karolina Joanna Zaborska Szkoła Podstawowa nr 5
32. Jan Zedlewski Szkoła Podstawowa nr 5
33. Franciszek Jakub Ziemba Szkoła Podstawowa nr 5

Szkołą Podstawowa nr 6
1. Marcelina Borkowska Szkoła Podstawowa nr 6
2. Viktoria Cicherska Szkoła Podstawowa nr 6
3. Julia Gałązka Szkoła Podstawowa nr 6
4. Judyta Jezierska Szkoła Podstawowa nr 6
5. Małgorzata Krawczykiewicz Szkoła Podstawowa nr 6
6. Jan Sobczyński Szkoła Podstawowa nr 6
7. Miłosz Wilczewski Szkoła Podstawowa nr 6
8. Klaudia Zawadzka Szkoła Podstawowa nr 6

Szkoła Podstawowa nr 8
1. Marta Cabaj Szkoła Podstawowa Nr 8
2. Franciszek Kądziołka Szkoła Podstawowa Nr 8
3. Julia Kądziołka Szkoła Podstawowa Nr 8
4. Franciszek Kąkol Szkoła Podstawowa Nr 8
5. Gabriela Kopeć Szkoła Podstawowa Nr 8
6. Agata Kussowska Szkoła Podstawowa Nr 8
7. Robert Łagidze Szkoła Podstawowa Nr 8
8. Amelia Łaskarzewska Szkoła Podstawowa Nr 8
9. Oliwier Łaskarzewski Szkoła Podstawowa Nr 8
10. Marcin Malinowski Szkoła Podstawowa Nr 8
11. Mikołaj Słomiński Szkoła Podstawowa Nr 8
12. Weronika Sulikowska Szkoła Podstawowa Nr 8
13. Szymon Szulc Szkoła Podstawowa Nr 8
14. Alicja Szyszko Szkoła Podstawowa Nr 8
15. Mikołaj Tomala Szkoła Podstawowa Nr 8
16. Wiktoria Topolska Szkoła Podstawowa Nr 8
17. Dorian Walentynowicz Szkoła Podstawowa Nr 8
18. Zofia Wiączkowska Szkoła Podstawowa Nr 8
19. Daria Zaborowska Szkoła Podstawowa Nr 8
20. Jadwiga Żądłowska Szkoła Podstawowa Nr 8
21. Michalina Żołędziewska Szkoła Podstawowa Nr 8
22. Aleksander Żołędziewski Szkoła Podstawowa Nr 8

Szkoła Podstawowa nr 9

1. Łucja Czapp Szkoła Podstawowa Nr 9
2. Milan Hoffmann Szkoła Podstawowa Nr 9
3. Zuzanna Koziura Szkoła Podstawowa Nr 9
4. Iga Kratewicz Szkoła Podstawowa Nr 9
5. Adrianna Kratewicz Szkoła Podstawowa Nr 9
6. Lena Niedźwiecka Szkoła Podstawowa Nr 9
7. Zuzanna Olejnik Szkoła Podstawowa Nr 9
8. Alan Partyka Szkoła Podstawowa Nr 9
9. Martyna Pasińska Szkoła Podstawowa Nr 9
10. Amelia Rutkowska Szkoła Podstawowa Nr 9
11. Alicja Stachurska Szkoła Podstawowa Nr 9
12. Aleksander Adam Stachurski Szkoła Podstawowa Nr 9
13. Nikola Szymczak Szkoła Podstawowa Nr 9

Zespół Szkół Katolickich
1. Michalina Babirecka Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
2. Wanessa Cicholewska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
3. Weronika Fiturska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
4. Miya Goljat Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
5. Bartosz Kamiński Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
6. Hanna Keńska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
7. Eliza Kita Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
8. Hubert Kita Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
9. Małgorzata Klemenczak Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
10. Zofia Kuczyńska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
11. Zuzanna Kuriata Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
12. Michał Lasota Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
13. Hanna Moździerz Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
14. Julia Musiał Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
15. Maria Piątek Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
16. Aleksandra Urbańska Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich
17. Arkadiusz Wirkus Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Zespole Szkół Katolickich