Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Karol Olszewski z Malborka w finale „Szansy na Sukces”

2020-12-14 10:53:16 (ost. akt: 2020-12-14 11:03:40)
na zdjęciu widać Karola Olszewskiego z jurorami

na zdjęciu widać Karola Olszewskiego z jurorami

Autor zdjęcia: TVP2, Szansa na Sukces

Malbork to miasto niezwykle zdolnych wokalistów. Do tego grona zalicza się niewątpliwie Karol Olszewski, który wygrał wczorajszy (13.12) odcinek muzycznego show TVP2 „Szansa na Sukces”. Piosenki lat 50. i 60. Karol zaśpiewał znany hit „Nie płacz, kiedy odjadę”, a oceniali go Ania Rusowicz, Krzysztof Janczar i Andrzej Rybiński.

Kolejne emocje już za tydzień podczas finałowego odcinka programu, w którym zwycięzca otrzyma możliwość wystąpienia w koncercie "Debiuty" na festiwalu w Opolu w przyszłym roku.

To nie pierwszy udział Karola Olszewskiego w telewizyjnych programach muzycznych. Znamy go również z 10 edycji "The Voice of Poland". Na "Przesłuchaniach w ciemno” z piosenką "Like I Love You" przekonał wszystkich jurorów do odwrócenia się, a jego wybór padł na drużynę Afromental. Konkurencja była jednak bardzo duża i pomimo świetnego występu wokalista z Malborka odpadł w Bitwach. Jak widać to go nie zniechęciło i z powodzeniem próbuje swoich sił w kolejnych projektach.

Karol jest również wokalistą zespołu Reggaeside z Nowego Miasta Lubawskiego, który porusza się w klimatach reggae z elementami rocka, popu, funky i ska.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!