Wtorek, 23 kwietnia 2024. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Mister Camping Nogat trzeci w Polsce

2020-12-12 12:57:57 (ost. akt: 2020-12-12 13:10:21)
zdjęcie nagrody

zdjęcie nagrody

Malborski camping „Nogat" zarządzany przez Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku zdobył III miejsce w tegorocznej edycji konkursu na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2020". Tą dobrą informację podała Polska Federacja Campingu i Caravaningu.

Konkurs „Mister Camping", w którym udział biorą wszelkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, organizowany jest rokrocznie od ponad 56 lat we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane było wiele czynników, m in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, stan techniczny, czystość i estetyka obiektu, usługi świadczone na campingu oraz jakość obsługi turystów. Tym razem ze względu na sytuację epidemiologiczną zrezygnowano z oficjalnej gali na której wyróżnione są Campingi w Polsce.

Najlepsze campingi, będące laureatami konkursu, są rekomendowane i promowane przez PFCC w wydawnictwach turystycznych oraz stronie internetowej federacji prowadzonej w 16 wersjach językowych.

Obecność campingu od wielu lat wśród laureatów konkursu „Mister Camping" świadczy o tym, że zachowuje on nieprzerwanie wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów, a także dowodzi dużego zaangażowania kierownictwa i pracowników campingu w pracę na rzecz utrzymania wysokiego standardu obiektu i najwyższej jakości usług.

informacja: CAW Malbork