środa, 6 grudnia 2023. Imieniny Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Umów wizytę w urzędzie skarbowym – nowa usługa KAS rusza w całym kraju

2020-11-23 09:10:33 (ost. akt: 2020-11-23 09:11:57)

W całym kraju uruchomiono nową usługę Krajowej Administracji Skarbowej. Wizytę w urzędzie skarbowym można umówić przez Internet lub telefonicznie.

• Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju.
• Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu.
• Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.
Jak się umówić na wizytę
W województwie pomorskim od 16 listopada podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na termityna najbliższe 14 dni.

Wizytę można umówić:
• przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
• telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego.

Inne sposoby załatwiania spraw online
Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.
Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników urzędów.