Niedziela, 4 czerwca 2023. Imieniny Christy, Helgi, Karola

Posłuchaj najnowszego singla Tadeusza Seiberta „Nie!Obojętność”

2020-11-20 14:01:37 (ost. akt: 2020-11-20 14:10:19)
zdjęcie Tadeusza Seiberta z tytułem piosenki

zdjęcie Tadeusza Seiberta z tytułem piosenki

Dziś (20.11) dokładnie o godzinie 12.00 odbyła się premiera najnowszego singla Tadeusza Seiberta pod tytułem „Nie!Obojętność”.

- „Nie!obojętność” powstała jakiś czas temu i tak czekała (niecierpliwie) do dziś! Ten utwór to swego rodzaju protest song, który dotyka problemu szerokopojętej (nie)tolerancji. Śpiewam w nim o tym jak ważne jest to „ile nas łączy, a nie dzieli”. Zatrzymajmy się na te 3 minuty, zastanówmy... A potem pomyślmy „do dzieła”! Widzisz? Słowa, nawet te wypowiedziane w myślach, stanowią bodziec do działania. Są jak kotwice, które odpowiednio zarzucone mogą zmienić świat. Aby tak się stało potrzeba „nieobojętności”. Oto ona: skromna i piękna! Zaśpiewajmy ją razem! Uznajmy siebie nawzajem i zacznijmy budować mosty! Tak po prostu. Z miłości! Z nieobojętności! - tak swój utwór opisuje Tadeusz Seibert.

Słowa do piosenki napisał Tadeusz Seibert, muzykę Tadeusz Seibert, Andrzej Granat, Adam Lemańczyk, Przemysław Puk. Producentem był PUK MUSIC, Chris Aiken at Studio 124 mixed by Chris Aiken at Studio 124.