Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Zapraszamy seniorów na udziału w olimpiadzie „Senior Obywatel”

2020-11-10 12:46:43 (ost. akt: 2020-11-10 14:01:15)
grafika z informacjami o olompiadzie

grafika z informacjami o olompiadzie

Fundacja Barbary Średniawy oraz Pomorska Delegatura Obywatelskiego Parlamentu Seniorów zaprasza Seniorów z terenu Powiatu Malborskiego do wzięcia udziału w III Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza.

W ramach przygotowań do olimpiady przewidziane są wykłady, spotkania online z ludźmi nauki i polityki. W każdy czwartek o godz. 12.00 na stronie internetowej https://www.facebook.com/Olimpiada-Wiedzy-Obywatelskiej-111692980589559/ pojawia się nowy wykład. Można je odtwarzać dowolną ilość razy. Wykłady dostępne są również na stronie Klubu Olimpijczyka „Srebrni Obywatele” pod linkiem: https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/

Seniorzy mogą mieć obawy, że nie podołają odpowiedzieć na wszystkie pytania. Należy jednak pamiętać, że w olimpiadzie, oprócz poszerzania wiedzy, chodzi również o zabawę – to przedłuża młodość. Nie chodzi o nieomylność uczestników olimpiady - ważne, aby Seniorzy postawili krzyżyk przy jednej z trzech odpowiedzi.

Chętnych Seniorów zapraszamy do wzięcia udziału w olimpiadzie. Formularz zgłoszeniowy oraz zagadnienia olimpiady są dostępne na stronach internetowych www.powiat.malbork.pl, www.urzad.malbork.pl i www.82-200.pl oraz do odbioru w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, pokój 102.

Zgłoszenia należy składać e-mailowo na adres: m.grudzien@um.malbork.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, pokój nr 102 w terminie do 20 listopada 2020 r.

Eliminacje powiatowe odbędą się online. O konkretnym terminie eliminacji każda zgłoszona osoba zostanie poinformowana. Ważne, aby w rubrykę zgłoszeniową „dane kontaktowe” wyraźnie wpisać swój adres e-mail oraz nr telefonu, na który w dniu testu zostanie przesłany link do spotkania, a także metody i sposoby wypełniania testu.

Do pobrania:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W III OLIMPIADZIE WIEDZY OBYWATELSKIEJ „SENIOR OBYWATEL”

REGULAMINIII OLIMPIADY WIEDZY OBYWATELSKIEJ „SENIOR OBYWATEL”

ZAGADNIENIA DO III OLIMPIADY WIEDZY OBYWATELSKIEJ „SENIOR OBYWATEL”

http://m.82-200.pl/2020/11/orig/untitled-2-6622.jpg