Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Rozpoczyna się remont ul. Dąbrówki

2020-11-10 10:19:29 (ost. akt: 2020-11-10 11:59:10)
na zdjęciu widać ul. Dąbrówki w Malborku

na zdjęciu widać ul. Dąbrówki w Malborku

Rozpoczyna się remont ulicy Dąbrówki w Malborku, który spowoduje tymczasową zmianę organizacji ruchu na czas prowadzenia robót związanych z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej, na odcinku między ulicami ul. Konopnickiej a św. Faustyny Kowalskiej. Remont zaczyna się 12 listopada br. i potrwa do 4 tygodni.

Kierowanie ruchem na drodze odbywać się będzie przy pomocy sygnalizacji świetlnej i uprawnionych sygnalistów obstawiających wszelkie skrzyżowania i ważniejsze wyjazdy. Nie wyklucza się zamknięcia ulicy na 1-2 dni na etapie prac końcowych - wylewania asfaltu.

Obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Po zakończeniu robót będzie przywracany ruch dwukierunkowy na danym odcinku ulicy. Zachęcamy kierowców do objazdów wyznaczonymi trasami.

W trakcie prac prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na obowiązujące oznakowania poziome i pionowe oraz o zachowanie ostrożności. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia, jednak modernizacja ta była długo oczekiwana i z pewnością, po jej sfinalizowaniu, poprawi bezpieczeństwo i komfort jazdy.