Sobota, 24 lutego 2024. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

PUP Malbork zaprasza na Europejskie Dni Pracodawców 2020 w trybie zdalnym

2020-11-04 12:45:19 (ost. akt: 2020-11-04 12:47:53)
plakat do wydarzenia

plakat do wydarzenia

W dniach 9-13 listopada 2020 r. Publiczne Służby Zatrudnienia (PSZ) w Unii Europejskiej organizują Europejskie Dni Pracodawców (EDP).

Wydarzenie to jest wyrazem polityki europejskich PSZ uznającej, że wzmocnienie współpracy pomiędzy PSZ a pracodawcami odgrywa obecnie kluczową rolę zarówno dla rozwoju gospodarki, jak i realizacji efektywnych działań na rzecz rynku pracy.
Na poziomie europejskim, wydarzenie zostanie włączone w odbywający się w tych dniach Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych, a EDP 2020 będą jednym z jego komponentów.

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku śladem lat ubiegłych, ponownie włączył się w organizację tego wydarzenia.

- Naszym celem jest nawiązanie i utrzymanie kontaktów pomiędzy partnerami rynku pracy, zapewnienie dostępu do fachowej wiedzy oraz promocja oferowanych przez nas usług - mówi dyrektor PUP Joanna Reszka. - Z uwagi na sytuację pandemiczną, wydarzenie ma charakter zdalny. W tych dniach przy telefonach czekać będą na Państwa nasi pracownicy. Swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielić się z Państwem pośrednicy pracy oraz doradcy zawodowi. Na stronie Facebook pojawi się również krótki film promujący działania Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku. Już dziś zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu - dodaje.

informacja: PUP Malbork