Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Bal na „Zamkowym Wzgórzu”

2017-02-15 14:28:36 (ost. akt: 2017-02-15 14:37:21)

Karnawał to czas balów, więc balu nie mogło zabraknąć również w Przedszkolu nr 5 im. Dzieci z Zamkowego Wzgórza. Jest to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, oczekiwana przez długi czas, na temat której toczą się „poważne” rozmowy. Dostarcza dzieciom wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było i w tym roku.

Dzień wcześniej panie przystroiły szatnie w kolory tęczy, ozdabiając ją kolorowymi balonami i serpentynami. W piątek 10 lutego od samego rana do przedszkola zaczęły się schodzić księżniczki, wróżki, czarownice, postacie bajkowe, superbohaterowie, zwierzątka, kowboje, rycerze, smoki oraz inni równie wspaniali goście. Na balu nie zabrakło również rodziców, którzy przyszli wspierać swoje pociechy oraz bawić się razem z nimi.

O godzinie 9.00 rozpoczęła się zabawa taneczna przy wspaniałej muzyce. Tańce w rytm skocznej muzyki były przeplatane wspaniałymi zabawami i konkursami. W czasie balu robione były również pamiątkowe zdjęcia.

- Radosny uśmiech na buziach naszych przedszkolaków oraz zmęczenie to najlepsze podsumowanie balu. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego - podsumowują zabawę panie przedszkolanki.

Tekst: Beata Okrucińska
zdjęcia: mama Darii z grupy „Jeżyki”