Czwartek, 30 maja 2024. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Apel Burmistrza w sprawie sytuacji epidemiologicznej! Wizyty tylko po uprzednim umówieniu terminu!

2020-10-19 13:21:01 (ost. akt: 2020-10-22 13:23:21)

Sytuacja dotycząca rozprzestrzeniania się wirusa wywołującego chorobę COVID-19 rozwija się niezwykle dynamicznie. Również w powiecie malborskim ilość chorych zwiększa się z dnia na dzień w bardzo szybkim tempie. W tej sytuacji niezbędne jest podejmowanie coraz bardziej rygorystycznych środków zapewniających bezpieczeństwo mieszkańców jak również pracowników Urzędu Miasta Malborka.

W związku z tym, w trosce o zdrowie Państwa i Państwa Najbliższych, proszę o załatwianie spraw urzędowych wyłącznie:

- poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (E-PUAP),
- drogą telefoniczną,
- drogą mailową,
- drogą listową
- w biurze podawczym Urzędu Miasta Malborka.

Jednocześnie informuję, że w przypadku spraw wymagających osobistej wizyty w magistracie należy umówić się wcześniej z danym pracownikiem telefonicznie.

Informacje na temat numerów telefonów i adresów mailowych znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Malborka www.urzad.malbork.pl.

W przypadku pracy Urzędu Stanu Cywilnego w jego siedzibie załatwiane będą wyłączne sprawy wymagające osobistego stawienia się, tj. rejestracja urodzeń z uznaniem, zgłoszenie zgonu oraz załatwienie formalności przedmałżeńskich.

Apeluję do wszystkich mieszkańców, aby wykazali się społeczną odpowiedzialnością za zdrowie swoje i innych i w związku z tym ograniczyli wszelkie kontakty, wyjścia oraz spotkania. To trudny czas dla nas wszystkich, jednak zachowanie środków ostrożności jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa i jego konsekwencjom.

Burmistrz Miasta Malborka
Marek Charzewski


http://m.82-200.pl/2020/10/orig/apel-burmistrza-6541.jpg