Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Zaproszenie na bezpłatny webinar Agencji Rozwoju Przemysłu

2020-10-13 13:16:10 (ost. akt: 2020-10-13 13:18:01)

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP S.A.) zaprasza do uczestnictwa w cyklu webinariów, podczas których zaprezentowane zostaną instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. małym i średnim przedsiębiorstwom w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. bierze aktywny udział w realizacji działań przewidzianych w Tarczy Antykryzysowej. Na aktywności służące przeciwdziałaniu skutkom epidemii spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 otrzymała 1,7 mld zł. Środki te przeznaczone są na instrumenty wsparcia oferowane przedsiębiorcom przez ARP S.A. wspólnie z ARP Leasing Sp. z o.o.

Są to:
• pożyczka obrotowa na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym z karencją w spłacie rat kapitałowych do 15 miesięcy,
• pożyczka obrotowa na finansowanie wynagrodzeń w celu utrzymania zatrudnienia i kontynuacji działalności przedsiębiorcy,
• refinansowanie leasingu operacyjnego pojazdów pow. 3,5 t (także naczep) z karencją w spłacie rat leasingowych do 12 miesięcy i wydłużeniem ponadnormatywnego okresu spłaty o 1 rok,
• leasing maszyn i urządzeń dla klientów z sektora MŚP poszkodowanych na skutek pandemii COVID-19 pod nazwą #Maszyneria.

Pierwsze z cyklu webinariów skierowane do przedsiębiorców z województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego odbędzie się 15 października br. o godz. 13.00. O kolejnych będziemy informować na stronie www.pfr.pl, www.arp.pl, www.arp-tarcza.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Zapraszamy do udziału!
Link do rejestracji