Wtorek, 26 września 2023. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Zwycięstwo ekipy ZSP4 Malbork w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2020-10-12 10:48:30 (ost. akt: 2020-10-12 10:49:25)
Zwycięska drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku

Zwycięska drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku

7 października na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, chłopcy z zespołu ZSP nr 4 w Malborku do samej mety rywalizowali z ekipą II LO w Malborku. Ostatecznie to panowie z „mundurówki” przecięli linię mety jako pierwsi i zapewnili sobie występ w Finałach Wojewódzkich. Chłopcy występowali pod opieką Karola Pikały i Mariusza Śwista w składzie:
Rajkowski Ksawier, Czyrzon Nikodem, Sarnowski Mateusz, Witka Philip, Królikowski Karol, Raczkowski Damian , Jędrzejewski Jakub i Wojtkowski Patryk.
Sukcesu kolegów nie udało się powielić dziewczętom, które musiały zadowolić się drugim miejscem ustępując reprezentantkom II LO w Malborku. Dziewczętami na zawodach opiekowała się Iwona Ciecholewska, a zawodniczki występowały w składzie; Julia Sitarz, Sara Podsiadło, Oliwia Barecka, Paulina Justa, Wioletta Stec, Julia Podsiadło, Oliwia Brodzińska, Paulina Balcerowska, Oliwia Dryla i Paulina Kussowska.
Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą chłopcy z ZSP 4 Malbork, odbędą się 13 października w Człuchowie.