Czwartek, 2 lutego 2023. Imieniny Kornela, Marii, Mirosławy

Już dziś zapisz się na Castle Triathlon Malbork 2021

2020-09-21 12:15:27 (ost. akt: 2020-09-21 12:16:11)

Dopiero zakończyły się zmagania w sezonie triathlonowym 2020, a już mamy dla Was świetną informację dotyczącą przyszłorocznej rywalizacji w Malborku. Właśnie rozpoczęła się rejestracja na jubileuszową, XX. edycję Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego, która odbędzie się w terminie 4-5 września 2021 r. Ci, którzy już teraz zapiszą się na kolejną odsłonę zawodów u stóp Zamku Krzyżackiego, będą mogli skorzystać z opłat startowych ze specjalnymi rabatami!

W tegorocznej edycji zawodów Castle Triathlon Malbork zawodnicy ponownie mieli okazję pływać w rzece Nogat, ścigać się po terenach Żuławach Wiślanych – na najszybszej trasie kolarskiej w Polsce oraz przebiegać po terenach Muzeum Zamku Krzyżackiego, który jest największą, gotycką budowlą w Europie!

Castle Triathlon Malbork to zawody z wieloletnią tradycją, a w 2021 roku odbędzie się już XX edycja zmagań. W przyszłym roku triathloniści ponownie będą mogli wybierać spośród czterech dystansów: 1/8 IM, 1/4 IM, 1/2 IM oraz IM.

Zachęcamy wszystkich do zgłoszeń na zawody, ponieważ miejsca rozchodzą się w ekspresowym tempie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej: www.castletriathlon.com. Szczegółowe informacje znajdują się również na profilu zawodów w portalu Facebook: www.facebook.com/castletri