Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Patrycja Jewsienia z Malborka wystąpi w środę "Idolu"!

2017-02-13 11:17:25 (ost. akt: 2017-02-13 11:58:20)

Autor zdjęcia: Polsat

Wielu młodych artystów marzy wielkiej o karierze, ale droga ku niej jest niezwykle trudna. Ułatwić ją mogą liczne programy, emitowane w poszczególnych telewizjach. Pierwszym prawdziwym muzycznym show był bez wątpienia "Idol", który w najbliższą środę (15.02), po 12 latach wraca na antenę POLSATu. Uczestników oceniać będą Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Wojciech Łuszczykiewicz oraz Janusz Panasewicz.

W castingu do "Idola" udział wzięła Patrycja Jewsienia z Malborka, jej występ zobaczymy już w pierwszym odcinku programu. Patrycja zaśpiewa piosenkę Justina Timberlake'a „Can't Stop the Feeling” we własnej aranżacji. Czy zdobędzie uznanie Jury i ile razy otrzyma "tak"? Tego dowiemy się już w środę o godz. 20.00!

Trzeba dodać, że Patrycja jest artystką wszechstronną, poza muzyką jej pasją jest rzeźba, którą na co dzień studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, do tego maluje i zajmuje się wizażem. Swoją muzyczną przygodę zaczęła w studiu wokalnym „Balbiny” z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji. Podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej Eurosong w 2015 roku została uznana przez portal Empress Motion za najbardziej charyzmatycznego wykonawcę. A teraz ma szansę na rozpoczęcie prawdziwej kariery muzycznej, czego jej życzymy i trzymamy kciuki!