Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Rozegrano VI turniej w ramach XVII Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej

2020-08-24 11:55:52 (ost. akt: 2020-08-24 11:56:45)

23 sierpnia 2020 r. na Kąpielisku Miejskim w Malborku rozegrano szósty turniej XVII Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej. W zawodach uczestniczyło 11 zespołów.

Organizatorem turnieju był – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku i Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Miejskie” Malbork. Zawody rozgrywano w 2-óch grupach systemem „każdy z każdym”, do jednego wygranego seta do 21 pkt. Dalej rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym.

Klasyfikacja końcowa VI Turnieju:
1. Michał Kaszowicz (Pelplin), Bartosz Bąk (Tczew) – 12pkt.
2. Szymon Szymkowiak, Sławomir Zemlik (Malbork) – 10pkt.
3. Bartosz Plasun, Karol Janczewski (Malbork) – 8pkt.
4. Beata Olszewska, Bartłomiej Laszuk (Braniewo) – 7pkt.
5. Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 6pkt.
6. Andrzej Andrzejewski, Andrzej Cybulski-Nowak (Malbork) – 5pkt.
7. Michał Osicki, Łukasz Stryjewski (Grudziądz) – 4pkt.
8. Piotr Siuciak, Michał Michniewicz (Malbork) – 3pkt.
9. Piotr Łazarski, Łukasz Ciesielski (Malbork) – 2pkt.
Tomasz Chabowski, Karol Waruszewski (Tczew) – 2pkt.
11. Isabella Majewski, Daniel Bachmann (Frankfurt nad Menem) – 1pkt.

Zasady punktacji i wyłaniania zwycięzcy.
1 m - 12 pkt, 2 m - 10 pkt, 3 m - 8 pkt, 4 m - 7 pkt, 5 m - 6 pkt, 6 m - 5 pkt, 7 m - 4 pkt, 8 m - 3 pkt
Pozostałe zespoły 2 lub 1 pkt. w zależności od miejsca w grupie.
Do punktacji w całym Grand Prix liczą się łączne punkty jakie zdobyła dana para.
W przypadku udziału powyżej 3 zespołów +40 będzie prowadzona osobna klasyfikacja dla tej kategorii.

Klasyfikacja po sześciu turniejach:
1. Robert Jędrzejczak, Zbigniew Kowalski (Malbork) – 40pkt
2. Michał Kaszowicz (Pelplin), Bartosz Bąk (Tczew) – 34pkt.
3. Andrzej Andrzejewski, Andrzej Cybulski-Nowak (Malbork) – 31pkt.
4. Piotr Łazarski, Łukasz Ciesielski (Malbork) – 23pkt.
5. Krzysztof Dusowski, Michał Pielak (Starogard Gdański) – 20pkt.
6. Beata Olszewska, Bartłomiej Laszuk (Braniewo) – 15pkt.
7. Artur Kowalski, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 12pkt.
Artur Kowalski, Mateusz Dziwierek (Malbork) – 12pkt.
Bartosz Plasun, Szymon Szymkowiak (Malbork) – 12pkt.
10. Bartosz Plasun, Mateusz Szturmowski (Malbork) – 10pkt.
Kacper Szymula, Patryk Słowiński (Malbork) – 10pkt.
Robert Karnowski, Tomasz Bieliński (Tczew) – 10pkt.
Marcin Matysiak, Przemysław Matysiak (Elbląg) – 10pkt.
Szymon Szymkowiak, Michał Michniewicz (Malbork) – 10pkt.
Szymon Szymkowiak, Sławomir Zemlik (Malbork) – 10pkt.
16. Bartosz Wojtaś, Krzysztof Wojtaś (Tczew) – 9pkt.
17. Kacper Szymula (Malbork), Bartosz Ostrowski (Wałbrzych) – 8pkt.
Dawid Karpiński, Maciej Grabowski (Gdańsk) – 8pkt.
Bartosz Plasun, Karol Janczewski (Malbork) – 8pkt.
Tomasz Chabowski, Karol Waruszewski (Tczew) – 8pkt.
21. Mateusz Dziwierek, Daria Dziwierek (Malbork) – 7pkt.
22. Paweł Ilasz, Łukasz Żółtański (Malbork) – 6pkt.
23. Grzegorz Dymiński (Nowy Dwór Gd.), Paweł Leszczyński (Sztutowo) – 5pkt.
24. Kacper Borkowski, Jakub Kostkowski (Elbląg) – 4pkt.
Isabella Majewski, Daniel Bachmann (Frankfurt nad Menem) – 4pkt.
Michał Osicki, Łukasz Stryjewski (Grudziądz) – 4pkt.
27. Marcin Karbownik, Paweł Leszczyński (Sztutowo) – 3pkt.
Filip Rados, Filip Krupa (Bydgoszcz) – 3pkt.
Piotr Siuciak, Michał Michniewicz (Malbork) – 3pkt.
30. Tomasz Chabowski, Radosław Chabowski (Tczew) – 2pkt.
Mateusz Olszewski, Maciej Matczak (Braniewo) – 2pkt.
Jakub Kostkowski, Przemysław Szymczak (Elbląg) – 2pkt.
33. Kamil Doroś, Jakub Borzyszkowski (Elbląg) – 1pkt.
Zuzanna Struzik, Martyna Wiśniewska (Malbork) – 1pkt.

Organizatorzy zapraszają na kolejne turnieje z cyklu Grand Prix Malborka w Piłce Siatkowej Plażowej

Kąpielisko Miejskie nad rzeką Nogat w Malborku

VII Turniej – 30 sierpień 2020 (niedziela) godz. 11.00
VIII Turniej – 5 wrzesień 2020 (sobota) godz. 11.00
Zgłoszenia w dniu zawodów przed rozpoczęciem turnieju
W kolejnych turniejach mogą grać również pary, które nie brały udziału w poprzednich turniejach.