Piątek, 14 czerwca 2024. Imieniny Bazylego, Elizy, Justyny

Konkurs dla najaktywniejszych spacerowiczów.

Za nami trzeci tegoroczny spacer z cyklu „Spacer z Przewodnikiem” (01.08.2020), którego tematem była dzielnica Czwartaki. Podajemy pytania w konkursie dla uczestników spaceru, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.
Jakie jest pochodzenie nazwy "Czwartaki"?

Pytanie nr 2.
Kiedy został uszkodzony wiatrak koło Szpitala Jerozolimskiego i jaka była tego przyczyna?

Odpowiedzi podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika należy przesyłać do dnia 17 sierpnia 2020r. do godz. 24:00 na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl

Przypominamy Regulamin Konkursu
Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.
W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 3 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności który należy okazać przy odbiorze nagród. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 15 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w dn. 19 września 2020 r. w malborskiej Wieży Ciśnień.