Wtorek, 5 marca 2024. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Spoty promujące udział w Powszechnym Spisie Rolnym

2020-07-31 09:24:10 (ost. akt: 2020-08-04 10:02:10)

1 września rozpocznie się Powszechny Spis Rolny, który potrwa przez 3 miesiące. Rolnicy będą mieli możliwość spisać się przez Internet, telefonicznie bądź podczas wizyty rachmistrza. Poniżej spoty przygotowane przez Główny Urząd Statystyczny na okoliczność spisu.

Hodowcy mają wiele obowiązków, z których muszą się wywiązywać i są dumni, gdy widzą efekty ich pracy. Udział w Powszechnym Spisie Rolnym pozwoli wykorzystać dane dla naszego wspólnego dobra. Spiszmy się jak na rolników przystało!


By rośliny mogły wzrastać i rozwijać się, trzeba im stworzyć odpowiednie warunki. Tak samo jest z Powszechnym Spisem Rolnym. Dane, które podamy dziś, pozwolą nam rozwijać się w przyszłości. Spiszmy się jak na rolników przystało!


Uprawa roślin wymaga wiele uwagi i troski. Wiemy, że to co robimy jest potrzebne, że robimy to nie tylko dla siebie. Tak samo jest z Powszechnym Spisem Rolnym. Podane informacje pomogą w rozwoju naszego regionu. Spiszmy się jak na rolników przystało!


Rolnicy, którzy nie spisali się przez Internet lub wywiad telefoniczny, maja obowiązek przekazać dane podczas wizyty rachmistrza. Chcemy lepiej poznać wasze gospodarstwa rolne, by móc zaplanować środki finansowe na rozwój rolnictwa. Bezpieczeństwo podanych danych jest gwarantowane przez ustawę. Uzyskane dane pomogą w rozwoju waszego regionu. Spiszmy się jak na rolników przystało!


Sprawdź co warto wiedzieć o Powszechnym Spisie Rolnym