Czwartek, 28 września 2023. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Zmiana warty w I LO. Dawid Zakrzewski nowym Przewodniczącym SU

2017-02-10 12:06:39 (ost. akt: 2017-02-10 12:28:17)

1 lutego br. w I LO odbyła się debata z kandydatami na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W tym roku o pełnienie tak ważnej funkcji ubiegali się: Paula Fiecek z klasy 2d oraz Dawid Zakrzewski z 2c.

Zmierzyli się oni z najróżniejszymi pytaniami, które najpierw zostały zadane przez obecny samorząd, a następnie publiczność. Obydwoje zaprezentowali się z najlepszej strony, odpowiadając niczym prawdziwi politycy. Żadne z pytań nie było w stanie ich zaskoczyć.

Następnego dnia urna została wypełniona wieloma kartami wyborczymi. Wysoka frekwencja pokazała, że wybór przewodniczącego nie jest nikomu obojętny. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali rozstrzygnięcia wyborów. Już we wtorek nauczyciele wraz z uczniami ponownie spotkali się na apelu. Po raz ostatni poprowadziła go dotychczasowa przewodnicząca: Justyna Okrucińska oraz jej zastępcy: Agata Wichowska oraz Adrian Mechut. Podziękowania dostarczyły wiele radości i wzruszeń.

W końcu ogłoszono wyniki wyborów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego! Na to najważniejsze stanowisko w szkolnym społeczeństwie został wybrany Dawid Zakrzewski z klasy 2c. Serdecznie gratulujemy Dawidowi i życzymy mu samych sukcesów w realizacji celów!

Informacja i zdjęcia: I LO w Malborku

	http://m.82-200.pl/2017/02/orig/img-1584-567.jpg