Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Finaliści e-Festiwalu Malbork 2020 wybrani!

2020-06-22 09:13:49 (ost. akt: 2020-06-22 09:21:03)

Zakończył się konkurs wokalny i taneczny „E-Festiwal Piosenki i Tańca Malbork 2020 ”, który zorganizowało Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. Dzięki wirtualnej formie konkursu młodzi artyści mieli okazję zaprezentowania swojego talentu podczas przymusowej kwarantanny. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie ulubionej piosenki do wybranego podkładu lub wykonanie choreografii do wybranego utworu, zarejestrowanie nagrania i przesłanie pliku z filmem do organizatorów.

Wykonania oceniało Jury w składzie: Tadeusz Seibert - wokalista, finalista X Edycji The Voice of Poland, Violetta Jankowiak - wokalistka, reżyser teatralny, Angelika Lenczewska - choreograf, animator kultury, Jacek Suchiński - tancerz, choreograf.

Lista laureatów:

PIOSENKA

Kat. do 10 Lat
Kornelia Sadowska I miejsc
Natan Gryga II miejsce
Hanna Małolepsza II miejsce
Daniel Markiewicz III miejsce
Lena Gosik wyróżnienie
Kat.11-13 lat
Zuzanna Gajor I miejsce
Kinga Kłosowska II miejsce
Katarzyna Żur III miejsce
Hanna Pliszka wyróżnienie
Elżbieta Stachura wyróżnienie
Kat.14-16 lat
Alicja Gudowska I miejsce
Dominik Król II miejsce
Anna Konopka III miejsce
Oliwia Moczydłowska III miejsce
Julia Rączka wyróżnienie
Natalia Królik wyróżnienie
Kat 17-21 lat
Magdalena Stefanowska I miejsce
Julia Kuzyka II miejsce
Maksymilian Stalec III miejsce
Wojciech Stefanowski III miejsce
Zuzanna Dworakowska wyróżnienie
Dominika Kuryłowicz wyróżnienie
Open-Zespoły rodzinne
Agnieszka Jackowska Norbert Jackowski wyróżnienie
Inga i Marcin Dąbski wyróżnienie

TANIEC

Inne formy tańca solo do 8 lat:
I miejsce – Lena Ziętek
Wyróżnienia: Kaja Rej, Hania Ryś, Sasza Oreschina
Inne formy tańca solo 9 - 11 lat:
I miejsce – Zuzanna Wąsik
Wyróżnienia: Eliza Pytlińska, Wiktoria Kołodyńska
Shuffle Dance Open
I miejsce – Zuzia Piątek
Wyróżnienie: Eliza Pytlińska
Show Dance (Rekwizyt)
I miejsce – Izabela Zawadzińska
Wyróżnienia: Gabrysia Bogalecka, Hania Ćwioro, Kalina Szczucka
Rodzic + dziecko
I miejsce – Izabela Zawadzińska z tatą Mariuszem