Poniedziałek, 26 lutego 2024. Imieniny Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Jubileusz zespołu Kuśka Brothers

2020-06-15 11:09:20 (ost. akt: 2020-06-15 11:13:39)

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zapraszają na jubileusz zespołu Kuśka Brothers.

http://m.82-200.pl/2020/06/orig/kuska-6156.jpg
Zespół Kuśka Brothers obchodzi w tym roku 25-lecie swej działalności artystycznej. Formacji nie trzeba przedstawiać lokalnej publiczności. Grupa jest mocno związana z Malborkiem. Jej trzon stanowią mieszkańcy naszego miasta, a każdy tutejszy koncert ściągą licznych fanów, którzy wspólnie z muzykami wykonują refreny praktycznie wszystkich utworów, a część z nich znają zdecydowanie lepiej niż wokalista. Z okazji srebrnych godów, Kuśka Brothers zaprezentują swe najpopularniejsze piosenki oraz przygotowane specjalnie na tę okoliczność nowości. Na scenie pojawią się też goście. Ważną cechą zespołu jest fakt, że zawsze zaskakuje swych słuchaczy. Występy na żywo odbywają się bez rozpiski, z dużą dozą improwizacji, absurdalnego humoru i bardziej przypominają otwarte happeningi niż klasyczne rockowe spektakle. Można zatem być pewnym, że spotkanie 20 czerwca również będzie wyjątkowym wieczorem rock'and'rolla i niespodzianek. Wydarzenie odbędzie się na scenie za Szpitalem Jerozolimskim.

UWAGA: pracownicy służby zdrowia - wstęp na koncert za darmo!

Jubileusz Kuśka Brothers to pierwsze w Malborku wydarzenie z muzyką na żywo od czasu wprowadzenia ograniczeń związanych z pandemią COVID-19. Spotkanie z twórczością zespołu jest kolejną odsłoną cyklu Malborskiej Sceny Muzycznej.
Organizatorami są Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych MaKUL@TURA oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji.
Bilety w cenie 15 zł do nabycia przed wydarzeniem.