Piątek, 27 stycznia 2023. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Kolejny E-FESTIWAL zespołu Bursztynki

2020-06-12 11:35:08 (ost. akt: 2020-06-12 11:42:15)

20 czerwca 2020 roku, będzie można po raz drugi oglądać online. Bursztynki zgłosiły swój udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca BIALOBRZESKI E-Dance ART.

Swój udział zgłosiły takie miasta jak: Siemianowice Śląskie, Wejherowo, Szczecin , Malbork, Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg, Bielsko Biała, Łęczyca, Andrychów, Rumia, Biała Podlaska, Głogów.

Udział bierze ok. 45 dzieci. BURSZTYNKI startują w 7 kategoriach tańca: JAZZ, INSCENIZACJA, TANIEC Z REKWIZYTEM, SHUFFLE DANCE OPEN, SHOW DANCE, KLASYKA oraz RODZIC+DZIECKO, i w 4-ech kategoriach wiekowych; do 8 lat, 9-11, 12-15, i 30+.

Pani Celina Pacanowska – opiekun Bursztynków zgłosiła 32 solówki , 3 Formacje oraz 5 duetów Rodzic+ dziecko. Kategoria ta występuje po raz drugi i zgłosiło się 8 duetów z całej Polski.

W moich duetach jest Tata z córeczką, i mama w ciąży z córeczką, oraz 2 rodziny gdzie tańczy cała rodzina. Cieszę się bardzo i jestem pełna podziwu zaangażowania wszystkich członków rodziny. W tym samym czasie zgłosiłam również nasze solówki na Malborski E-Festiwal. Dzieci wraz z rodzicami wiedzą już teraz, ile kosztuje pracy aby móc nagrać krótki filmik na Festiwal. Trzymajmy kciuki za nasze pociechy. – o szczegółach zbliżającego się festiwalu opowiada Pani Celina

Wszystkie utwory zostały nagrane w domu lub w plenerze. Za tydzień będzie znany czas i link pod którym będzie można obejrzeć zmagania e-festiwalowe.