Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

MCKiE zaprasza do udziału w „E-Festiwalu Piosenki i Tańca Malbork 2020 ”

2020-05-19 14:42:13 (ost. akt: 2020-05-19 14:46:42)

Aby urozmaicić dzieciom, młodzieży i dorosłym czas przymusowej kwarantanny, Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zorganizowało konkurs wokalny i taneczny „E-Festiwal Piosenki i Tańca Malbork 2020 ”. Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu malborskiego.

Zadaniem uczestnika konkursu jest zaśpiewanie ulubionej piosenki do wybranego podkładu, lub wykonanie choreografii do wybranego utworu zarejestrowanie nagrania i wysłania pliku z filmem na adres mailowy organizatora: efestiwal@kultura.malbork.pl.

E-Festiwal Piosenki

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu (solo lub rodzinnie) w warunkach domowych jednej wybranej piosenki z repertuaru polskich wykonawców i przesłanie do 10 czerwca 2020 r. w formie:
- pliku audio-video zapisanego w formacie .mp4 na adres e-mail: efestiwal@kultura.malbork.pl (plik nie może być większy niż 50 MB),
- wysłaniu materiału audio-video na utworzone prywatne konto w serwisie np.: youtube.com, facebook.com, wetransfer.com, megawrzuta.pl i przesłanie do niego linku na adres e-mail: efestiwal@kultura.malbork.pl

Regulamin E-festiwal Piosenki

E-Festiwal Tańca

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu (solo lub rodzinnie) w warunkach domowych jednego wybranego utworu i przesłanie do 10 czerwca 2020 r. w formie:
a) pliku audio-video zapisanego w formacie mp4 na adres e-mail: efestiwal@kultura.malbork.pl (plik nie może być większy niż 50 MB),
b) wysłaniu materiału audio-video na utworzone prywatne konto w serwisie np.: youtube.com, facebook.com, wetransfer.com, megawrzuta.pl i przesłanie do niego linku na adres e-mail: efestiwal@kultura.malbork.pl.

Film powinien być dokładnie opisany / IMIĘ i NAZWISKO, KATEGORIA TANECZNA I WIEKOWA

Regulamin E-festiwal Tańca

Karta zgłoszenia


informacja: MCKiE