Niedziela, 26 marca 2023. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Po majówce ruszają prace na ul. Kochanowskiego. UWAGA! Będzie zmiana organizacji ruchu!

2020-04-29 13:28:03 (ost. akt: 2020-04-30 17:11:48)

Początek maja to termin rozpoczęcia remontu ulicy Kochanowskiego w Malborku, który spowoduje tymczasową zmianę organizacji ruchu na czas prowadzenia robót związanych z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej, na odcinku między ulicami Hadyny a Słupecką. Zakończenie inwestycji zleconej Przedsiębiorstwu Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gdańskiego planowane jest na koniec maja br.

Prace nie zakłócą ruchu pieszych i rowerzystów, natomiast kierowanie ruchem na drodze odbywać się będzie przy pomocy sygnalizacji świetlnej lub uprawnionych sygnalistów obstawiających wszelkie skrzyżowania i ważniejsze wyjazdy.

Obowiązywać też będzie ruch wahadłowy. Po zakończeniu robót będzie przywracany ruch dwukierunkowy na danym odcinku ulicy. Największe utrudnienia w poruszaniu się pojazdów występować będą tylko w czasie wykonywanego remontu. Zachęcamy również kierowców do objazdów, po stronie północnej, ulicami S. Hadyny i B. Malinowskiego.

W trakcie prac prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na obowiązujące oznakowania poziome i pionowe oraz o zachowanie ostrożności. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia, jednak modernizacja ta była długo oczekiwana i z pewnością, po jej sfinalizowaniu, poprawi bezpieczeństwo i komfort jazdy.