Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Najlepsi uczniowie szkół podstawowych odebrali stypendia Burmistrza

2020-03-03 16:45:02 (ost. akt: 2020-03-03 17:22:47)

3 marca 2020 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 5 odbyła się uroczystość podczas wręczono stypendia naukowe dla uczniów malborskich szkół podstawowych, którzy w pierwszym półroczu obecnego roku szkolnego uzyskali średnią ocen minimum 5,3.

http://m.82-200.pl/2020/03/orig/styp-5591.jpg
Podstawą do przyznania stypendium w nauce jest uchwała nr X/93/2019 Rady Miasta Malborka z dnia 31 maja 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży uzdolnionej, form i zakresu tej pomocy, w tym stypendiów dla uzdolnionych uczniów.

Wysokość stypendium wynosi 500 zł i wypłacane jest jednorazowo.

LISTA STYPENDYSTÓW:
Szkoła Podstawowa nr 1
1. Nikola Gdaniec
2. Wiktoria Grabara
3. Partycja Jackowska
4. Patrycja Kozakiewicz
5. Zuzanna Leżyńska
6. Adrianna Popławska
7. Nadia Tuszakowska
8. Alex Wiloch
9. Agata Wolińska

Szkoła Podstawowa nr 2
1. Mikołaj Cybulski
2. Łucja Czapp
3. Adrian Dębowski
4. Lena Duszyńska
5. Pola Dzierwa
6. Wojciech Goliński
7. Maria Jalowska
8. Miłosz Jalowski
9. Julia Promińska
10. Krzysztof Promiński
11. Jan Sasin
12. Kornelia Sawczuk
13. Wiktoria Ślusarska
14. Zofia Usiądek
15. Olga Zielińska
16. Michalina Żurawska

Szkoła Podstawowa nr 3
1. Julia Andrysiewicz
2. Alicja Baranek
3. Jakub Buraszewski
4. Pola Bychowska
5. Bianka Eliza Dymek
6. Gabriela Gilewska
7. Zofia Jankiewicz
8. Aleksandra Lahutta
9. Kazimierz Nieścier
10. Karol Redkiewicz
11. Julia Rogowska
12. Bartosz Seńko
13. Adam Sosnowski
14. Julia Szymkowska
15. Hanna Zagórska
16. Anastazja Żuk

Szkoła Podstawowa nr 5
1. Oliwia Magdalena Bieniecka
2. Lena Filipiuk
3. Oskar Golec
4. Bartosz Jukowski
5. Maja Kędroń
6. Zuzanna Natalia Kędzierska
7. Franciszek Kubaszewski
8. Paweł Marek Kukowski
9. Urszula Olińska
10. Olga Piętka
11. Julia Plust
12. Jan Tomasz Rogowski
13. Natalia Szewczyk
14. Bartosz Jakub Tokarz
15. Zofia Vogelsinger
16. Emilia Weronika Wiśniewska
17. Sebastian Dominik Wiśniewski
18. Aleksandra Ziemińska

Szkoła Podstawowa nr 6
1. Zuzanna Detmer
2. Lena Enko
3. Julia Gałązka
4. Dominika Garbala
5. Judyta Jezierska
6. Klaudia Zawadzka

Szkoła Podstawowa nr 8
1. Marta Cabaj
2. Zofia Górna
3. Karol Grzegorzewski
4. Aleksandra Kalinowska
5. Julia Kądziołka
6. Zuzanna Kruzińska
7. Robert Łagidze
8. Amelia Łaskarzewska
9. Marcin Malinowski
10. Weronika Sulikowska
11. Alicja Szyszko
12. Mikołaj Tomala
13. Wiktoria Topolska
14. Jadwiga Żądłowska
15. Aleksander Żołędziewski

Szkoła Podstawowa nr 9
1. Szymon Konczyński
2. Zuzanna Koziura
3. Adrianna Kratewicz
4. Magdalena Łucja Krzemianowska
5. Marcel Maksymilian Neubauer
6. Zofia Joanna Niewęgłowska
7. Jakub Okulus
8. Martyna Pasińska
9. Alicja Stachurska
10. Aleksander Adam Stachurski
11. Aleksandra Łucja Sypniewska
12. NikolaSzymczak

Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
1. Michalina Babirecka
2. Karol Chodziński
3. Zuzanna Farysej
4. Zofia Głowińska
5. Bartosz Kamiński
6. Hanna Keńska
7. Eliza Kita
8. Małgorzata Klemenczak
9. Zofia Kuczyńska
10. Hanna Moździerz
11. Julia Musiał
12. Klaudia Ostrowska