Niedziela, 26 marca 2023. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Rusza II edycja darmowych spotkań w ramach Strefy Rozwoju Kobiet

2020-02-20 14:01:56 (ost. akt: 2020-02-20 14:26:19)

Zapraszamy do udziału w II Edycji Strefy Rozwoju Kobiet. Pierwsze spotkanie w ramach II edycji odbędzie się już 28 lutego (piątek) o godzinie 17:00 w Szkole Łacińskiej

Cykl bezpłatnych warsztatów Strefa Rozwoju Kobiet, to autorski projekt skierowany do kobiet chcących rozwijać swoja wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Tak jak przy realizacji pierwszej edycji każda z Pań znajdzie coś inspirującego dla siebie. Tematyka warsztatów została uszyta na miarę potrzeb uczestniczek - ich życzeń i sugestii. Wszystkie warsztaty zostały skonstruowane tak, by pobudzać w kobietach chęć samorozwoju w różnych dziedzinach życia codziennego, ze szczególną dbałością o siebie i swoje potrzeby.

Celem całego cyklu jest propagowanie wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, a w drugiej edycji Strefy Rozwoju Kobiet skupimy się w szczególności nad emocjami, stresem, autoprezentacją czy pracą nad przekonaniami ograniczającymi nasze działania.

W piątek 28.02.2020r. od godz. 17.00 w sali konferencyjnej Szkoły Łacińskiej odbędzie się pierwszy warsztat, który poprowadzi pani Agnieszka Stefanowicz.
„Emocje kochane i niekochane” - warsztat o emocjach dzieci wobec rodziców i rodziców wobec dzieci. Będziemy mówić o funkcjach zachowań u dzieci, o tym jak wypływają na rodziców - ich zachowanie i emocje. Jak radzą sobie jedni i drudzy. Co zyskują i co tracą, to temat ponadczasowy i uniwersalny.

Gościem pierwszych warsztatów będzie Agnieszka Stefanowicz – skarbnica wiedzy i wieloletni praktyk z wykształcenia pedagog pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, specjalista z zakresu pedagogiki Montessori, terapeuta behawioralny, terapeuta elektrostymulacji, terapeuta Metody Krakowskiej neurologopeda, terapeuta integracji sensorycznej, trener umiejętności TUS, mediator i terapeuta psychologiczno –pedagogiczny.

Organizatorem spotkań jest Marta Borowiec - coach, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich.
http://m.82-200.pl/2020/02/orig/strefaluty-5516.jpg