Wtorek, 25 czerwca 2024. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

E-booki do wypożyczenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Malborku

2020-01-07 11:13:40 (ost. akt: 2020-01-07 11:20:11)

Od stycznia 2020 r. czytelnicy malborskiej biblioteki w ramach projektu „Legimi – konsorcjum pomorskie” mogą bezpłatnie wypożyczać e-booki. W ramach projektu osoby zapisane do biblioteki będą miały dostęp do 50 000 książek, przede wszystkim z dziedziny literatury popularnej(bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe i romanse) .

Osoby zainteresowane taką formą czytania muszą zgłosić się do biblioteki i odebrać indywidualny kod dostępu. Czytelnik rejestruje się w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/pomorskie podając kod otrzymany w bibliotece, a następnie nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło. Od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni. Kod pobrany musi być aktywowany na wyżej podanej stronie w miesiącu odebrania. Po zarejestrowaniu można wypożyczać dowolną liczbę książek, pobierając je w darmowej aplikacji Legimi. Aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych(iOS, Android,Windows 8,10).Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Kody dostępu do Legimi będą wydawane w Fili dla Dorosłych pl. Słowiański 5 od początku każdego miesiąca. Liczba kodów, które posiada biblioteka jest ograniczona.
Osoby zainteresowane zapraszamy.