Sobota, 23 września 2023. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

XXIX Boże Narodzenie w Sztuce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Malborku

2019-12-19 08:24:32 (ost. akt: 2019-12-19 08:28:24)

W ramach XXIX Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku zaprosiła mieszkańców na następujące wydarzenia:

10,11,17 i 18 grudnia br. w Mediatece miały miejsce zajęcia literacko – plastyczne, czyli zimowa opowieść zamknięta w drewnianym pudełku – teatrzyk ilustracji kamishibai.

13 grudnia br. również w Mediatece, odbyły się warsztaty DIY dla dzieci z Klubu Pasjonata – tworzenie stroików świątecznych.

14 grudnia br. w sali konferencyjnej w Szkole Łacińskiej Teatr Qfer wystawił spektakl dla najmłodszych pt. „Opowieść wigilijna”. Po przedstawieniu czekał na dzieci słodki upominek.

- Do końca grudnia ubieramy Mediatekę w kolorowy łańcuch. Na chwilę obecną już został pobity rekord w długości papierowego łańcucha, który poprzednim razem osiągnął długość 66 metrów, a obecnie wynosi 83 metry – mówią panie bibliotekarki. - Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.biblioteka.malbork.edu.pl oraz naszego profilu na facebooku https://www.facebook.com/bibmalbork - dodają.

informacja i zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku