Sobota, 22 czerwca 2024. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Rozgrywki hokejowe minionego weekendu

2019-12-16 15:19:53 (ost. akt: 2019-12-16 15:24:13)

W miniony weekend zawodnicy UKS Bombek SP3 rozegrali kolejny mecz ligowy w kategorii U12. Niestety malborski zespół, w którego składzie grają tez zawodnicy UKS Wikingowie z którym Bombek współpracuje przegrał z GKS Stoczniowiec.

W składzie wspólnego zespołu zagrali: Filip Kujawa, Patryk Wojciechowski, Mariusz Muczenski, Dominik Antys, Krzysztof Wensker, Jakub Lubiński, Alex Dochniak i Franciszek Laszkiewicz, Tymek i Julek Bołtryk, Krzysztof Ciesielski, Miłosz Krupa, Maksymilian Jóźwiak, Iga Rutkowska, Szymon Maszaro, Justyna Adamczyk, Hubert Błażewicz, Kornel Malec, Maksymilian Artych. W przyszłym tygodniu Bombers zmierza się kolejno w piątek z drugim zespołem GKS Stoczniowiec i mecze sobota/niedziela z Niedzwiadki Gdynia.

W kategorii U14, nasi zawodnicy reprezentują UKS Wikingowie Elblag, w przyszły weekend zespół będzie rywalizował w Łodzi. Grali tez wychowankowie: Bartosz Grabara wraz z zespołem Sokoly Toruń wywalczył awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Junior młodszy.

Michał Nawrocki został powołany do kadry Polski osiemnastolatków na tygodniowe zgrupowanie i dwumecz z reprezentacja Litwy w Gdańsku. W pierwszym dniu reprezentacja Polski wysoko wygrała z Litwinami 7:3, niestety w kolejnym po wyrównanym meczu przegrała różnica jednej bramki po dogrywce 2:3. Był to jeden ze sprawdzianów kadry przed mistrzostwami Świata juniorów, Michał choć jest młodszym rocznikowo zawodnikiem ma szanse na znalezienie się w składzie na MŚ.

Grala tez Regionalna Liga Hokeja na Lodzie w Malborku z wychowankami w składzie. Wyniki meczy: Bombers Malbork - Marvin’s Gdańsk 15:1, UKS Bombek SP3 - Grizzlies Gdynia 7:4, EKH Elblag - Orly Borowiak Czersk - 5:8. GKS. Zapraszamy do kibicowania w najbliższy weekend RLH i zachęcamy też najmłodszych do uczestnictwa w nieodpłatnych zajęciach otwartych UKS Bombek w każdy poniedziałek i czwartek na godz 16 -16'45 na darmowe nauki jazdy na łyżwach dla dzieci pod fachową opieką wykwalifikowanych trenerów (dla dzieci od 4 - 10 lat). Zapraszamy tez na stronę www.hokejmalbork.pl
http://m.82-200.pl/2019/12/orig/a0ec4503-5d6b-45f6-9c00-2a17f38db00b-5343.jpg
Hokej dla najmłodszych wspierają: Wobex, ASO Harasimowicz, Alegre Jarosław Buła, Falken, Pralnia Eko Laguna, Klub Dołek, Bar BIS, Sklep Elegant, P. Wojciechowski, M.Kujawa KS Sport, APF, Arte Vita, Stowarzyszenie Nasz Wielbark SP3, OSiR Malbork, Miasto Malbork