Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Pływacy MAL WOPR na mikołajkach w Jump City

2019-12-16 14:56:34 (ost. akt: 2019-12-16 15:00:28)

Ponieważ nie samy pływaniem zawodnicy MAL WOPR żyją, z entuzjazmem przyjęli oni zaproszenie od Mikołaja na sobotnie szaleństwo w Jump City. Tym razem autokar nie zawiózł ich na systematyczne treningi do Elbląga ale obrał kierunek - Gdańsk.

W blisko 40-osobowym komplecie, wzmocnieni rodzeństwem i rodzicami, pełni energii malborscy pływacy z radością podjęli nowe wyzwanie. Taka forma ruchu, która wyzwala wiele emocji miała być także czasem integracji i beztroskiej zabawy. Po krótkim przeszkoleniu pływacy MAL WOPR ruszyli na podbój wszystkich możliwych trampolin. Był więc basen z gąbkami, arena z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe i arena dodgeball przeznaczona do gry w zbijaka. Emocji i zabawy było co niemiara. Wszyscy świetnie się bawili, uczyli nowych trików, stawiali sobie coraz trudniejsze zadania. Czas zabawy minął niepostrzeżenie. A to jeszcze nie był koniec mikołajkowych emocji. Ponieważ dzień był wyjątkowy, mimo obecności surowych trenerek kolejnym punktem programu przygotowanego przez Mikołaja był posiłek w bardzo lubianej, a zakazanej dla sportowców sieci fast foodów. Tym razem malborscy pływacy otrzymali dyspensę i całą ekipą uzupełniali stracone kalorie w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa. Nie musieli się rozglądać czy aby któraś z trenerek nie przechodzi obok bo obie były wraz z nimi! Na koniec miłych wrażeń odpalili jeszcze sztuczne ognie i w sympatycznej atmosferze wrócili do domów. Czeka ich jeszcze kilka treningów przed przerwą, a po nich już pilne przygotowania do rozpoczynających się po świętach zawodów Ligi POZP.

W tym przedświątecznym czasie, trenerki MAL WOPR Dorota Grzywacka i Iwona Ciecholewska z okazji zbliżających się Świąt oraz Nowego Roku składają najlepsze życzenia wszystkim wspaniałym Zawodnikom MAL WOPR, ich niezastąpionym Rodzicom oraz Wszystkim, którzy wspierają klub i otaczają go życzliwością.