Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Malborskie obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

2019-12-04 15:43:57 (ost. akt: 2019-12-04 15:46:17)

Po raz pierwszy w Malborku odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza! Do świętowania zaproszeni są wszyscy wolontariusze, jak i osoby zainteresowane tematem wolontariatu.

Pierwszym wydarzeniem będzie Parada Wolontariuszy, która wyruszy w czwartek, 5 grudnia o godzinie 10:00 spod siedziby Malborskiego Centrum Wolontariatu (Trakt Jana Pawła II, Stare Miasto) i ulicami miasta podąży na Plac Kazimierza Jagiellończyka, gdzie odbędzie się jedyny w swoim rodzaju Happening Wolontariacki!

Organizatorzy – Malborski Centrum Wolontariatu - przygotowało wiele niesamowitych atrakcji, jak- wspólny taniec Belgijka, zdjęcie wszystkich wolontariuszy, prezentacje Szkolnych Klubów Wolontariatu, tort dla wszystkich wolontariuszy oraz wiele innych!

Z kolei 7 grudnia br. w Fabryce Inicjatyw na ul. Grunwaldzkiej odbędzie się GALA WOLONTARIATU, która podsumuje dotychczasową działalność Centrum. Podczas spotkania zostaną nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze, którzy otrzymają tytuł "Wolontariusz Roku".

informacja: Malborskie Centrum Wolontariatu