Wtorek, 27 lutego 2024. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Tadeusz Seibert w Finale The Voice of Poland – głosujemy do soboty!

2019-11-25 15:20:02 (ost. akt: 2019-11-26 10:33:11)

Tadeusz Seibert – wokalista z Malborka – wystąpi w finale programu muzycznego TVP2 The Voice of Poland. W półfinale w każdej drużynie zaśpiewało już tylko po dwóch wokalistów. W teamie Margaret oprócz Tadeusza wystąpił również Stanisław Ślęzak, który po podliczeniu punktów od jurorki i głosów telewidzów, musiał pożegnać się z show. Margaret przyznała malborczykowi 60 punktów ze 100 możliwych, ostatecznie wygrał rywalizację 108:92 i to on powalczy o tytuł najlepszego głosu Polski.

W półfinale wszyscy wykonawcy zaśpiewali po dwie piosenki – cover i polski utwór stworzony dla danego uczestnika przez znanych producentów muzycznych specjalnie na tę okazję. Tadeusz najpierw zaśpiewał "Crazy" Gnarlsa Barkley’a, a następnie nowy singiel "Na nic nie czekam".

- O Matko! Sam w to nie wierzę, jestem w finale @thevoiceofpoland A to wszystko dzięki Wam i Waszym głosom, za które serdecznie dziękuję każdemu z osobna. Tak, jak powiedziałem w programie, moje marzenia się właśnie spełniają i wierzę mocno, że Wasze również się spełnią, jeśli tylko będziecie mocno w nie. Moim największym marzeniem teraz jest to, żebyście zostali ze mną i z moją muzyką jak najdłużej, kiedy błysk programowych świateł już zgaśnie... Wierzę w to mocno, a teraz ściskam Was i zabieram się do pracy nad kolejnymi utworami, bo wierzcie - będzie się działo w finałowym odcinku – tak zaraz po półfinale Tadeusz Seibert napisał do swoich fanów na Facebooku.

Na ostatniej prostej wszystko zależy od telewidzów i ich SMS-ów. I nie trzeba czekać aż do soboty, głosować można już cały czas, wysyłając SMS-y o treści 16 pod nr 7350. Nie czekamy, głosujemy!


zdjęcie: www.voice.tvp.pl